Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Így lehet valaki terhes?...

Így lehet valaki terhes? Milyen lehetetlen helyzetekből fogant meg a baby?

Figyelt kérdés
Sziasztok,tudom hogy nem fogjátok elhinni de nem velem történt :) Barátnőm testvére szeretne gyereket,a párja is csak később.Ezért elvetemült módszerekhez folyamodot :( Kivette az óvszerből a még folyékony spermát,vagyis az óvszerből nyomta fel magának és utána gyertya állásba mennt,ciklusa a 11 napon járt.Szerintetek lehet így teherbe esni?

2015. márc. 24. 19:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
80%

szerintem nem ess teherbe úgy,hogy a barátod még nem akarja.rosszul járhatsz.

de a te dolgod.

2015. márc. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
97%

Ebben nincs semmi lehetetlen, és nem is egyedi. Számos ilyen sztorit lehet hallani.


Ha a leányzónak elég rövid a ciklusa (26-28), akkor jó esélyei vannak. Már ha nem azon kevés óvszerek egyike volt, amelyek spermiciddel vannak síkosítva belülről.


Mondjuk a kapcsolatnak nem jósolok sok jövőt, ha megfogan, valószínű, hogy egyedül kell felnevelnie, kevés az olyan fickó, akinek ezt beveszi a gyomra.

2015. márc. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Az óvszer lejárt volt és régebben 28 29 napos ciklusa volt,de most valamiért a mult hónapban 39.napra jött
2015. márc. 24. 19:58
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

vááájjon honnan tudsz te ennyi részletet?

szóval. a "barátnőd" lehet így terhes.mindig van rá esély.komoly számításokba vetettem magam,és meg is osztom az eredményt,tehát az esélye annak,hogy így teherbe esik a "barátonőd" 50% (vagy igen,vagy nem)

2015. márc. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
79%
Magadról írsz?
2015. márc. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Barátnőm testvére....és mivel az anyukájával nem tudja megbeszélni ezért a testvérének mondta el,aki velem megosztota,mivel legjobb barátnők vagyunk,és gondoltuk ide kiirjuk hátha többet fogunk megtudni...
2015. márc. 24. 20:21
 7/23 anonim ***** válasza:
87%
És mennyi idős 13?
2015. márc. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
66%
Üzenem a barátnőd testvérének: fel kellene nőni! Ja,és szégyellheti magát...
2015. márc. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

:D

Amikor már azt hiszem itt semmi, semmi új nem jöhet kérdésügyileg, mindig meglep valaki :)


A barátnő...ühümm...ez ismerős itt az oldalon már ;)

2015. márc. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
A párjának azért én megsúgnám, milyen undorító nője van:S
2015. márc. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!