Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Február 9-én lett pozitiv az...

Február 9-én lett pozitiv az ovulácios tesztem a következö nap is még pozitiv volt, ma reggeli vizeletből negativ lett a terhességi teszt lehet még baba? Elvileg holnap kéne megjönnie de nem pontos.

Figyelt kérdés
2015. márc. 25. 08:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Hogyne lehetne. Korán csináltad a terhességi tesztet. Ha holnap nem jön meg és Holnapután reggelre sem akkor lehet reggelibol tesztelni, hátha.
2015. márc. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha február 9-én volt ovud, akkor már régen ki kellett volna mutatnia a tesztnek. Nem március 9-et akartál írni? Mert akkor még van esély a babára.
2015. márc. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Bocsi, én februarnal vagyok lemaradva :/ ha márciust akartál irni csak akkor van az amit irtam.
2015. márc. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jaj persze hogy március 9,elírtam köszönöm szépen remélem tényleg hamar teszteltem,ez lesz a 7. hónap hogy próbálkozunk és sajnos lassan letelik a gyesem az első picivel,azért teszteltem ilyen hamar,az első pici rögtön sikerült a második meg nem akar hozzánk jönni :(
2015. márc. 25. 11:05
 5/10 anonim ***** válasza:
Na de ha letelik a gyes ha nem, egy esetleges pozitiv teszt nem lenne egy orvosi papir amin az áll, hogy elő embrió. Ez pedig legalább két hét mire lesz szivhangja a picinek. Ezért érsz rá a teszteléssel. Szorítok hogy osszejojjon a kistesó :)
2015. márc. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia!Én is holnapra nem várom és ma egy negatívat teszteltem d.u vizeletből.De örülnék,ha holnap pozi lenne reggeliből :) Drukkolok neked!Am. érzel már vmit???
2015. márc. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szia teszteltél ma?Én még várok szombatig nem igazán érzek semmit kicsi dolgokat de én az első babámnál se éreztem semmit eszembe se jutott hogy terhes vagyok csak amikor rájőttem hogy késik egy hete teszteltem és rögtön nagyon erös pozitiv volt!
2015. márc. 26. 08:44
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia.Teszteltem,de negatív.De még nem jött meg.És megjön érzésem sincs.Csak a mellem fáj 4-5 napja...
2015. márc. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát is is már csak talán hétvégén tesztelek vasárnap vagy hétfőn,ha addig nem jön meg.Pedig elvileg elég termékeny vagyok.Hamar megesek.Hát nem tudom...Lehet a pajzsmirigy alul működés miatt nem fog jönni.
2015. márc. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szia teszteltél ma?Én még várok szombatig nem igazán érzek semmit kicsi dolgokat de én az első babámnál se éreztem semmit eszembe se jutott hogy terhes vagyok csak amikor rájőttem hogy késik egy hete teszteltem és rögtön nagyon erös pozitiv volt!
2015. márc. 26. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!