Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ma reggel erős pozitív az...

Ha ma reggel erős pozitív az ovuteszt akkor mikorra várható az ovu?

Figyelt kérdés

TUDOM, hogy délután kell csinálni, ovutesztelek, már 6 hónapja, de mivel eddig soha nem sikerült pozit felmutatni, orvosom javaslatára középidő előtt 3 nappal reggel-este kell csinálnom. ÉS ma reggel full pozi lett :)

Pedig már azt hittem soha nem lesz.

Doki szerint nekem reggel van az LH csúcs, ezért mindig csak a leszállóágat sikerült elkapni a teszttel.


Szóval mikor várható az ovu ha ma reggel pozi a teszt

12-36 óra vagy 24-36 óra?


2015. márc. 25. 10:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Sztem 12-36 óra.
2015. márc. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bár nekem nem orvosi javaslatra, de magamtól csináltam reggel mert a délutáni tesztek mind negatívak lettek. :) Egyébként kb. 36 órán belül.
2015. márc. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Akkor ma és holnap is akciózni kellene, ugye?

legutóbb vasárnap voltunk együtt...

2015. márc. 25. 14:10
 4/8 anonim ***** válasza:
Ma elég ha persze ha jól esik lehet holnap is :D de ha reggel volt a teszted pozi akkor reggelre oda is érnek a kis katonák, lehet addig ott lesz a petesejt is.
2015. márc. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja lemaradt hogy hajrá :D sok sikert
2015. márc. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nagyon aranyos vagy! :)


Most délután már negatív a teszt (halványabb mint a kontroll) ....remélem nem késük le :(

2015. márc. 25. 19:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia kerdezö, en ugyanigy jartam, nem volt delutan meg teljesen pozi, ezert masnap reggel is csinaltam egyet, arrol majd leugrott a masodik csik, majd ugyanaznap delutan is, az meg mar sokkal halvanyabb volt, ugyhogy nekem is reggel lehetett az lh csucs. Mi elötte este voltunk reggel es este voltunk együtt, amikor meg halvanyabb volt a teszt, tehat a pozis reggel elötti napon. Vasarnapra elvileg kiderül az eredmeny.
2015. márc. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Dehogy késtek le. Az lh csúcs pé előtt van ráadásul a petesejt még él 12-24 óráig :)) ma biztos nem késő sőt.. Pont időben van és sztem a holnap se lenne még késő.
2015. márc. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!