Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csináltassak trombózishajlam...

Csináltassak trombózishajlam vizsgálatot?

Figyelt kérdés
volt egy vetélésem, de senki nem küldd el vizsgálatokra. családban fordult elő trombózishajlam, leiden mutáció, ami vetélést okozott. kérhetem a háziorvost, hogy küldjön el egy ilyen vizsgálatra? vagy túlparázom? lehet ezt örökölni?
2010. febr. 17. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is ebben a cipőben jártam és magam deírtettem ki mi a megoldás.

Háziorvosom írt beutalót genetikai vizsgálatra, de ott közölték, hogy nem indokolt, mivel még nem volt trombózisom.

Így saját költségemen csináltattam meg.

Ha babát szeretnél, mindenképpen javaslom, mert ha az eredmény az lesz, hogy nagy mértékben hajlamos vagy rá, akkor a várandósság kezdetétől szurizni kell magad, hogy ne legyen semmi baj.

Ez a fránya vérrög ha a köldökzsinorban ragad, nagy baj lehet.

2010. febr. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a nőgyógyász küldte el a vérem genetikai vizsgálatra, és kiderült hogy Leider mutációm van. Igen örökölhető! Nekem is volt vetélésem de a második terhességemnél végig injekcióztam magam, és most van egy gyönyörű 3,5 hónapos fiam.
2010. febr. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
unokatesómnak a vérvétel eredménye nem mutatta ki, hanem nyálból vettek neki mintát és ott derült ki.
2010. febr. 17. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!