Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik ilyen? Január 7-én...

Létezik ilyen? Január 7-én jött meg utoljára rendesen.

Figyelt kérdés
most késett egy hetet, de amikor tesztet akartam csinálni megjött. úgy fájt a hasam ahogy szokott, úgy jött meg ahogy szokott. viszont már másnap csak épphogy aztán egy nap barna és semmi több. általában 4 napost bőséges vérzésem szokott lenni. ma reggel csináltam egy tesztet mert
2010. febr. 17. 15:37
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

amikor késett két napot akkor kezdett el fájni a cicim, aztán az elmúlt, de újra el kezdett és viszket is sokat. anyukámnak mondtam, és mondta, hogy neki mind a 4 (ebből 3 születtünk meg) terhességénél az első 3-4 hónapban VÉRZETT!

reggel negatív volt, viszont délutánra halvány második csík is lett. one step terhességi teszt. tudom, hogy az már kiesik az időn, de akkor mitől lehet a másik csíkot is látni, amikor már teszteltem ezzel a teszttel és eddig akár napok után se láttam semmit. szerintetek létezik, hogy ilyen halvány legyen egy már 6 hetes terhesség? érdemes tesztelni még? mikor?

2010. febr. 17. 15:39
 2/13 A kérdező kommentje:
ja és amikor 37 fokkal jött meg, azóta nem mértem, de holnap megmérem a reggeli hőmet...
2010. febr. 17. 15:42
 3/13 anonim ***** válasza:
Halvány csik is csik.De csinálj még egy tesztet pár nap mulvaakkor már biztos erös csik lesz láthato.
2010. febr. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
volt már akinek 6 hetesen csak halvány csíkja volt?
2010. febr. 17. 15:56
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már,hogy jó fajta teszten,délutánra kiszinesedett a második csík!Elég erősen ráadásul.De én nem hittem neki,és nem is foglalkoztzam vele,másnap megjött.Szerintem te se éld bele magad,csinálj 4-5 nap múlva újra egy tesztet,de szerintem csak pénzkidobás.Ha terhes lennél,szerintem éreznél más tünetet is,a mellviszketésen kívül.Például nekem az egyik hónapban fáj,meg viszket a mellbimbóm,majd a kövben meg nem.Erre én nem adnék.
2010. febr. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
hát én se tudom mit gondoljak erről mert nekem p.étől szokott fájni mensiig. most meg nem fájt csak mikor már késett...
2010. febr. 17. 16:00
 7/13 A kérdező kommentje:
hányingerem meg elég sok mindentől van az elmult időben, arra már nem is figyelek... viszont azt nem tudom, hogy csak azért mert leszoktam, de már a cigifüsttől is hányingerem van. erre mondta anyukám, hogy lehet mégis van valaki...
2010. febr. 17. 16:01
 8/13 anonim ***** válasza:
Találgatni nem érdemes.Tesztelj pár nap mulva és akkor kiderül.Szoritok,hog az legyen amit akarsz. meg.:)
2010. febr. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
hasonló cipőben járok, mint te. Nekem jan. 14-én jött meg utoljára, azóta semmi. Febr. 6-ig néztem tessztel az ovulációmat, nem volt. Aztán feladtam, azóta viszont fájdigál a hasam, szurkál. Me reggel teszteltem, és valami alig látható volt, aztán kb. 1 óra múlva kicsit jobban látható, de nem egyértelmű (szintén one step). Aztán inkább levittem a szemetet, nem akartam állandóan ezzel foglalkozni. Nekem az első fiamnál is később lett pozitív (időn túl) az első teszt, mondjuk akkor kb. 4 hetes voltam. Én megfogadtam, hogy vasárnapig nem tesztelek, csak ha addig nem jön meg. Lassan egy éve próbálkozunk, nem akarok feleslegesen idegeskedni.
2010. febr. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

megmértem reggel a hőmet, 36,7 lett. nekem az alaphőm 36,3-4.

holnap reggel tesztelek, mert holnaptól fogok edzeni, és jó lenne tudni hogy azért megsanyargathatom-e magam...

kedves utolsó! nagyon szurkolok Neked is!

2010. febr. 18. 07:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!