Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hôgörbeszakértôk! Ilyen még...

Monyk kérdése:

Hôgörbeszakértôk! Ilyen még nem volt, ránéznétek?

Figyelt kérdés
Terhes nem vagyok mert csináltam tesztet, késôbb meg nem foganhatott mert peteéréskor voltunk együtt.

#Hôgörbe
2015. márc. 27. 10:39
 1/8 A kérdező kommentje:
2015. márc. 27. 10:40
 2/8 anonim ***** válasza:
2 dologra tudok gondolni.Vagy cisztád van vagy korai peteérésed volt.
2015. márc. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Clostyt szedtem 2 hónapig. Ebbe a hónapba úgy döntöttem nem szedem tovább. De akkor az ovuteszt is pozitív lenne nem? Hétfôn megyek HSG re...
2015. márc. 27. 11:12
 4/8 anonim ***** válasza:

Clostytól lehet cisztád úgyhogy akkor inkább a ciszta a valószínűbb.


1-es

2015. márc. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyébként nem megfelelő időben mérted a hőd. Arra tippelnék, hogy a leeső hőt nagyon korán mérted, így nem mérvadó.
2015. márc. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja, bocs most látom, hogy magas az alaphő. Hűű, az tényleg nem okés.
2015. márc. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen az alacsonyabb hôt egy nem megszokott korai reggelen mértem. De elôzô hónapba megvolt a peteérés, ezért is nem gondolok cisztára. Azt olvastam, hogy a magas, lassan csökkenô progi is okoz magas hôt. Lehet a closty hatására több volt a progi. De ha esetleg cisztám van, a doki látja ha átjárhatóságit csinál? Köszönöm az eddigi és további válaszokat is!
2015. márc. 27. 14:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi lett végül ebből a ciklusból?
2015. aug. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!