Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ránéznétek a görbémre?

Ránéznétek a görbémre?

Figyelt kérdés

A ciklus.hu szerint 15.-én volt ovulációm, a teszt csak 17.-én lett pozitív. Melyiknek higyjek?

[link]



2014. szept. 19. 06:49
 1/5 anonim ***** válasza:

olyan mindegy szeritnem.....

majd a nemvárt után tesztelj az a biztos.

Fölöslegesnek tartom ennyire az önmegfigyelés. Csináltam én is, sosem mutatott peteérést, aztán abbahagytam és mégis terhes lettem, tehát mégiscsak van peteérésem.....

2014. szept. 19. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg az ovuteszt biztosabb, mint a homerozes, de annyibol tenyleg mindegy, hogy ugyis egyutt vagytok elegszer, es ugyis csak nemvart napjan erdemes tesztelni. Drukkolok neked :)
2014. szept. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Először is írd át a fertilityfriends-re. Szerintem az csak holnap fogja eldönteni, mikorra húzza be. Másrészt meg valóban mindegy, mert úgy látom, ügyesek voltatok. :)
2014. szept. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Átírtam a Fartility-re, kíváncsi vagyok, hova húzza be. :)
2014. szept. 19. 10:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Bocsi az off-ért, de most kezdtem hőmérőzni. Nekem a ciklus.hu-n és Fertility-n is van vezetve :) Mivel látom, ti elég jól értitek a témát, megkérdezném, hogy az ovut csak utólag húzza be? Ez mitől függ? Nem igazán értem még ezeket a grafikonokat. Ma felment a hőm. Az azt jelenti gondolom, hogy megvolt az ovu. De mi ez, amit behúz a program?
2014. szept. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!