Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti hogy mondtatok el a ferjete...

Ti hogy mondtatok el a ferjeteknek/pasitoknak, h terherbeestetek?

Figyelt kérdés
2015. márc. 27. 10:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Mi együtt terveztük, tehát tudta, hogy tesztelni fogok.

De azért megleptem kicsit, mert korán keltem (ő még aludt), kimentem a fürdőbe, teszteltem, és pozitív lett.

A szemceruzámmal ráírtam a tükörre, hogy a gólya hozza a kisbabát, aztán visszabújtam aludni.

Mikor felkelt, kiment, az volt az első, hogy meglátta a tükröt, és jó nagyot nevetett. Úgyhogy tudta is, de meg is lepődött. :)

2015. márc. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én hajnali 3-kor felcsaptam a villanyt és sokkos állapotban kérdezgettem, hogy ő hány csíkot lát? :)

(Persze hozzátartozik a történethez, hogy majdnem 8 éve próbálkoztunk és túl voltunk már több sikertelen inszemen és lombikon.)

2015. márc. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mikor a férjem hazajött a munkából az ajtóban azzal fogadtam: "Képzeld, 2 csíkosat pisiltem" :)
2015. márc. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lefenykepeztem a ketcsikos tesztet es elkultem neki telefonon :)
2015. márc. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

mi a 2. babát tervezzük, az első terhességnél valami nagyot terveztem, de nem bírtam ki, hogy ne mondjam el neki hajnal 6kor rögtön a jó hírt. Most azt tervezem, hogy ha sikerülne a baba, hogy este a kezébe nyomok egy papírt a következő szöveg kíséretében: fejtsd már meg nekem ezt az egyenletet: 1982+1986=2013+2016

férjem szül.dátuma+enyém=első gyerek+ születendő baba

ha nem jön rá, akkor majd mondom neki, hogy mindjárt megmutatom, és cellux-al ráragasztom a tesztet :D

2015. márc. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De jó! :) en ugy terveztem h 1: felirom a tukorre,h: apa leszel,vagy 2: veszek egy babas kepeslapot,es beleirom,h: meg nem tudom h fiu leszeke vagy lany,de az biztos h te leszel az apukam! :)
2015. márc. 27. 14:01
 7/9 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok.szerintem a képeslapos dolog tök jó ötlet :D és maradandó is.
2015. márc. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
En elso alkalommal romantikus vacsin ele toltam a teszteket, nagyon orult. Hozza tartozik, h epp felujitottunk es addig szuleimnel laktunk, ugyhogy nehez lett volna 4szemkozt elmondani :) Masodszorra elkuldtem telon a tesztet, h o hany csikot lat?? :) egy hettel elotte negativ volt,igy elegge meglepodtem;)
2015. márc. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
dèlelõtt teszteltem (tervezett baba,de sokat vàrtunk rà,így nem is hitte volna hogy végre sikerült) õ pont melózott..amikor hazajött a melòbòl az orra alà dugtam a tesztet..és csak nézte...mondtam neki,hogy igen apuka leszel..kérdezte hogy biztos?nem.viccelek? tényleg a miénk a teszt? :D és mondtam,hogy igen a miènk, felkapott ès egy csomò puszit lenyomott nekem :)))
2015. márc. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!