Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fer 14 es Maca Vibe szedheto...

Fer 14 es Maca Vibe szedheto egyutt? Vagy t milyen vitaminokat adtatok a ferjeteknek alacsony spermiumszam eseten?

Figyelt kérdés
Ferjemnek 1 millio/ml a spermaszama,egybol lombikra kuldtek minket.Voltunk termeszetgyogyasznal is o ajanlotta a napi egy nyers furjtojast,barna sort,zellert es meg egy gyogyteat.Arra lennek kivancsi ,hogy ti milyen vitaminokat vettetek,mert szeretnenk gyogyszeresen is megprobalni.Tobb helyen olvasom a fent emlitett vitaminokat,egyszerre lehet szedni vagy csak kulon,es ha kulon esetleg kell meg szednie valamit,ugyertem E,D vagy C vitamint?

2013. jan. 17. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Az 1 millióból ha fejen áll se lesz annyi , h ne kelljen a lombik. Tudom, mert nálunk is ez volt (kicsit több) és a doki is megmondta.
2013. jan. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nem siettek nagyon, akkor a FER 14-et próbáljátok ki. Szerintem fölösleges mellé a Maca Vibe.

A páromnál ugyan a számmal nem volt baj, az alak rettenetes volt és a mozgó is csak 15 %. 2 hónapig szedte és terhes lettem. Ugyan a baba nem maradt meg, de talán a kezelés előtt még egy utolsó próbálkozást megér.

2013. jan. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 F.B.I. ***** válasza:
szerintem a FER14 egy nagyon jó választás, 3 hónapig használja folyamatosan, próbáljon meg vigyázni magára. Nagyon sikeres, több, mint 50 párt ismerek akiknek segített!
2013. jan. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!