Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon teherbe estem, vagy...

Vajon teherbe estem, vagy csak beijesztenek a jelek?

Figyelt kérdés

Január elején kiszakadt az óvszer, de aztán megjött január végén és február végén is rendesen. Menzesz előtt mindig egy-másfél héttel már jelentkeznek a premenstruációs tünetek, már most kellett volna, de még semmi. A februári menzeszemtől egészen múlt hétig nem voltunk együtt bizonyos okok miatt, tehát akkor nem volt lehetséges a megtermékenyülés, a múlt héten pedig nem történt semmiféle baleset.


Tüneteim:

belülről feszül a mellem (ilyet nem szokott)

fehér sűrű folyásom van

étvágytalanság



2015. márc. 29. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:
veszel egy terhessegi tesztet, es megtudod.
2015. márc. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha 2x megjött a "baleset" óta, akkor elég kizártnak tartom. A mellfeszülés és az erős folyás is premenstruációs jel, attól, hogy neked általában nem ilyen, most lehet, hogy ilyen. Ha több napot késik, akkor vehetsz tesztet, hogy megnyugodj, de szinte nincs esély a terhességre.
2015. márc. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha amúgy normálisan védekeztek, akkor nem vagy terhes.
2015. ápr. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, ezen az egyen kívül még sohasem volt baleset, mindig rendesen védekezünk. Csak ijesztő, mert olvastam már olyat, hogy hasonló tünetei voltak a nőnek mint nekem és 2 hónap után derült ki, hogy terhes...
2015. ápr. 1. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!