Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pánikbetegség miatt szedek...

Pánikbetegség miatt szedek még napi egy 0.25 ös frontint, nem terveztem még gyereket, de teherbe estem, legalábbis a teszt kimutatta, ilyenkor mivan?

Figyelt kérdés
Gyógyszerfüggő lesz a baba hogyha frontin van a szervezetemben?Persze ahogy tesztet csináltam, azonnal leálltam ezzel az egy szemmel is!!Remélem megtarthatom így is a babát!
2015. márc. 29. 11:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is voltam Pánikbeteg, én nem szedtem gyógyszert csak homeopáiásat, a sedatif pc-t ezt terhesen is lehet szedni.

Bár én nem voltam terhes amikor pánikbeteg voltam, de én nem vállalnék gyereket amíg , meg nem gyógyulnék.

Én fél év alatt kigyógyultam, azóta született egy kisfiam és jól érzem magam a bőrömben.

A gyógyszerrel kapcsolatban meg kérdezd meg az orvost, vagy inkább sedatif pc-t szedjél.

2015. márc. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

sajnos komolyan károsíthatja a frontin a babát. :( 3 éve nekem emiatt tanácsolták az orvosok, hogy vetessem el a babámat.

szerintem, -ha meg akarod tartani a babát- állj le a frontinnal azonnal és kérd ki több orvos véleményét is.

2015. márc. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj el orvoshoz, egyrészt, hogy megbeszéld a gyógyszerrel kapcsolatos dolgot, ha pedig megtartod a babát, hagyd abba a szedését, bár hozzáteszem, hogy 1 szem ilyen tartalmú Frontin szükség esetén nem okoz gondot, ugyanis én pont terhesség alatt lettem pánikbeteg, és nekem orvos írta fel, de nem szedtem. És amit még tudok tanácsolni, kezdj el pszichológushoz járni és jógázz. És így gyógyultam ki a pánikbetegségből!
2015. márc. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
6. hétig nem okoz gondot. Mihamarabb keresd fel az orvosaidat, mert ki kell váltani másik gyógyszerrel, ha szükséges.
2015. márc. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!