Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segitséget szeretnék kérni...

Segitséget szeretnék kérni hogy a neten a terhesség kalkulátor azt irja 3. hetes terhess vagyok de még mindig nagyon halvány pozitiv a teszt és most nemtudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
terhességre utalo jelek vannak meg nagyon halvány pozitiv tesztek és áprilus 4-én kellenne megjönnie
2015. márc. 26. 18:09
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Igen akkor kb 3 hetes terhes lehetsz, de ilyen igazából nincs is,mert ilyenkor történik a beágyazódás kb. De ezt sem lehet biztosra mondani.Amikor valaki 1-2 hetes "terhes" akkor ugye még csak a ciklusa első felében jár, 28napos ciklus esetén a 14ik nap körül van pé, aztán megtermékenyülés,beágyazódás,mad elkezd termelődni a HCG,amit kimutat a testz!
2015. márc. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Mostmár téleg nemtudom mivan mit csináljak tanácstalan vagyok
2015. márc. 26. 18:21
 3/34 anonim ***** válasza:
van egy halvány pozitív teszted. akkor mit nem tudsz?
2015. márc. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
Utolsó mensid első napja?
2015. márc. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Március 4-én volt meg utoljára és pont ezért néztek már itt hülyének hogy bizos nem vsgyok sz
2015. márc. 26. 18:41
 6/34 anonim ***** válasza:
Amit tehetsz: nem tesztelgetsz, türelemmel vársz egy hetet, utána tesztelsz.
2015. márc. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:

Ha ápr.4.-én kellene megjönnie csak akkor miért kell ennyire rágörcsölni?Eleve 4.-énél hamarabb nem is kellene tesztelni,minek.

Még akár meg is jöhet.

2015. márc. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Csaj az a baj hogy igy nen merek nehezet se emelni mert nemtudom muvan szerinten ti se tudnátok egx hetet várnj ha az én helyembe lennétek
2015. márc. 26. 19:00
 9/34 anonim ***** válasza:
Hogy hogy mit tegyél? Nem értem a krédést? Örülj, reménykedj, imádkozz. Menzi előtt egy héttel nagyon jó a pozi teszt, de egyáltalán nem biztos, még sokminden történhet így az elején.
2015. márc. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:

Hol kell nehezet emelni, a munkahelyeden? Ha igen, próbáld meg magad kihúzni azzal, hogy megrántottad a derekadat, segítsen be valaki a nagyobb tárgyaknál. Amúgy kisebb súlyokat emelhetsz, illetve az a lényeg, hogy ne derékból csináld, hanem térdből/karból.


Ha nem ez a helyzet, csak türelmetlen vagy, akkor meg nyugi, mert lesz még elég idegeskedni való a terhesség alatt. Ha már most ilyen lelkiállapotban vagy, a harmadik hónapra bedilizel. :)

2015. márc. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!