Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretnék megtudni minden...

Szeretnék megtudni minden amit lehet Dr Béres László doktorúrol?

Figyelt kérdés
Azt tudom hol rendel Pesten is és Ráckevén is, de szeretnék tapasztalatokat a doktor úrról akár pozitív akár negatív. Minden érdekel. Előre is köszi.
2010. febr. 17. 20:35
 1/3 anonim válasza:

Helló!

2009 nyarán szültem Béres dokinál, és nagyon meg voltam vele elégedve. Az első szimpi dolog az volt vele kapcsolatban, hogy ha azt mondja, hogy gyere du 5-re, akkor max negyed 6-kor tényleg bent vagy a rendelőben, ami ugye nőgyógyászoknál nem nagyon jellemző, még magánrendelésen sem. Ez valszeg annak köszönhető, hogy személyesen nála kell bejelentkezni, és így tényleg annyit vállal, amit maximálisan el is tud látni. A másik - amiről azt gondolnánk, hogy alap, de kevés ilyen van -, hogy visszahív, ha keresed, és épp nem tudja felvenni a telefont. A terhesgondozás alatt minden részletre odafigyelt, biztos kezekben éreztem magam. A szülésem a lehetőségekhez képest simán ment, de ebben nagy szerepe volt neki és a szülésznőnek ( no meg persze a férjem lelki támogatásának). Nagyon jól irányítottak, és így sikeresen átlendítettek a mélyponton, amikor azt éreztem, hogy nem bírom tovább. A terhességem előtt megjártam jónéhány nőgyógyászt, és nekem eddig ő vált be a legjobban. Szóval csak ajánlani tudom.

2010. febr. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Ha nem vagyok tolkódó akkor had kérdezzem meg a baba nektek könnyet jött vagy a terhesség előtt is hozzá jártál? Én augusztus óta járok hozzá mert babát szeretnénk eddig nem sok sikerrel :-( . Mert ha igen azt szeretném kérdezni milyen gyogyszereket és modszereket alkalmazott. Eredetileg is erre lennék kiváncsi. Azért aki tud valamit róla írjon köszi.
2010. febr. 21. 00:08
 3/3 anonim válasza:
Szia! Bocs, nem néztem a témakört, csak az orvos nevére figyeltem fel. Én már terhesen kerültem hozzá, úgyhogy teherbeesés témában nem ismerem a doki módszereit.Mindenesetre nagyon szurkolok Neked!:-)üdv
2010. febr. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!