Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segitenetek? Ez mar pozitiv...

Segitenetek? Ez mar pozitiv ovulacios teszt?

Figyelt kérdés

Ciklus nap 59! Deli vizeletbol vett teszt, Ez mar pozitiv?

Majdnem minden nap tesztelek a 21. ciklusnaptol.

Legyszi segitsetek. KOSZI

remelem jo a link

[link]



2015. márc. 30. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:
nálam ez még negatív.Akkor pozitív ha ugyanolyan vagy erősebb a tesztvonal a kontroll csíknál. Este csinálj még egyet de előtte 2 órával ne nagyon igyál.Akkor valószínűbb hogy erősebb lesz.
2015. márc. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lassacskán pozi lesz.Minden nap ugynabban az időben kell megcsinálni.
2015. márc. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ez még negatív. Nekem ha ilyen másnap lesz pozitív.

Orvosi tanácsra ilyenkor már duplázok (reggel-délután) mert nálam valamiért reggel van az lh csúcs.

Amíg délután teszteltem, hónapokig nem volt pozi ovutesztem

2015. márc. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Koszi, a remelem most mar lassan pozi lesz. Nagyon hosszu ez a " honap" Tegnap kicsit halvanyabb volt.

Kosz meg egyszer

2015. márc. 30. 14:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem az ilyen után délutánra, estére pozitív lesz (megerősödik a másik csík). Tesztelj este is, meg holnap napközben is!
2015. márc. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez még nem pozitív, de jó eséllyel 1-2 napon belül az lesz.

DEEEEEEE ovu tesztet mindig du vagyis inkább este (17 óra után) érdemes csinálni, mert az LH szint napközben is emelkedik, reggel a legalacsonyabb


Sok sikert, drukk!

2015. márc. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszi a sok biztatast, az esti halvanyabb lett, a reggeli szinte alig lathato a masodik csik. :-( Neha kettot is csinalok egy nap, nehogy lemardjak. (egyet 9 korul, egyet meg este mikor hazaerek 7korul) Meg bizakodom. Koszonom
2015. márc. 31. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!