Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi után 1 nappal hány % a...

Mensi után 1 nappal hány % a teherbeesés? Többi kérdés lent!

Figyelt kérdés

Mensim 25-én volt.

29én voltunk együtt párommal. (mensim kicsit rendszertelen mivel van egy 1 éves babám akit szoptatok, szülés óta minden hónapban meg jön)

A másik kérdésem az lenne h 29-30án barnáztam, ez mitől lehet??

Olvastam olyat is róla h ez normális ovulációs barnázás.

Előre is Köszönöm aki többet tud mondani erről :)



2015. márc. 30. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Százalékot nem tudok mondani.

Én mensi után 2-3 nappal estem teherbe. Most vagyok 35 hetes terhes mensi szerint, de a babámat folyamatosan 2-3 héttel nagyobbnak mérik, mint ahogy gondoltam is, hogy mensi után hamar megfogant a kicsi.


Én nem barnáztam peteéréskor, de nagyon szúrt a petefészkem. Valaki barnázik ilyenkor, tehát simán megeshet. Viszont erre nem lehet biztosat mondani.

2015. márc. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a menzesz után közvetlen sikerült a teherbeeesés, annyira, hogy ikreim születtek.
2015. márc. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is korai pém volt.

Ha pé miatt barnaztal akkor bizony elkaptatok az ovut. Amúgy nekem pár éve minden hónapos dolog volt egy pár csepp középidőben, tényleg létezik. Mondjuk nekem az a pár csepp piros volt amennyire emlékszem.

De annyira közel van a menzesz, úgy is jártam már hogy letudtam a menzeszt és még másnap jött egy kis barna. Ez friss időszak ráadásul, még amikor volt menzeszem teherbeeses előtt.

2015. márc. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!