Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi mellett baba van, vagy...

Mensi mellett baba van, vagy csak volt szerintetek? Férjemmel már egy jó ideje próbálkozunk. Előző hónapban biztos voltam benne, hogy nem fog mejönni, de egy hete 24. -én mégis megjött.

Figyelt kérdés

Mindíg rettenetesen görcsölök, most semmi, meg is lepődtem.Első nap ua. mint mindíg, többi nap elég volt egy vastagabb tiszt.betét.Ma reggel úgy felfordult a gyomrom, ökölődtem a wc-n a férjem szólt rám, hogy mi van?

Csináltam egy tesztet, nagyon halvány, de színes(nek látom).Nem az a szürke, és csak látszik a helye, hanem színes.De akkor mi van ilyenkor?

Ok, tudom, pár nap múlva teszt, aztán doki. Csak meglepődtem, hogy ?


2015. márc. 31. 13:43
 1/9 anonim ***** válasza:
és hány napig volt meg?
2015. márc. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
6 napig szokott lenni általában, most úgy volt 3 nap, hogy két napig volt, egy napig semmi, csak a wc-papíron barnás valami, aztán egy nap barnázás.
2015. márc. 31. 13:55
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor bizony baba lehet az oka :) szedsz valamilyen vitamint?
2015. márc. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
1000 mg C vitamint szoktam, ha el nem felejtem mást nem.Most kicsit összezavarodtam.
2015. márc. 31. 14:03
 5/9 anonim ***** válasza:
Azt elhiszem .én is össze lennék.de háát jól írtad pár nap múlva még egy tesztet csinálsz és az biztosabb lesz :) de ha nem görcsöltél és nem volt nagy mennyiség akkor szerintem nincs nagy baj!
2015. márc. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Több nő menzizik baba közben, simán elképzelhető. Főleg ha ilyen gyanúsan rovid ideig tartott és pozi is a teszted. Azt nem hinnem hogy Elment volna mert elvileg akkor erős a vérzés.
2015. márc. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
sokan veszik észre a terhesség elején a pozitív terhesteszt mellett, hogy amikor az esedékes mensesnek kellene megjönni, menstruációszerű vérzés jelentkezik. Ezen állapotok kezelése kisterheseknél a pihenés és 3x2 MagneB6 tabletta. Egyedi elbírálás alapján terhességmegtartó hormon adásával lehet a kezelést kiegészíteni. A vérzés nem jelent minden esetben vetélést
2015. márc. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2015. márc. 31. 14:41
 9/9 anonim ***** válasza:
szívesen.azért majd kíváncsi lennék hogy mi az eredmény :)
2015. márc. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!