Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kismamák magnézium pótlására...

Hajfény kérdése:

Kismamák magnézium pótlására lehet instant magneb6 inni? Édesítőszeres! Árthat a babának? Mert már elegem van a nagy kan szemű bogyóktól!

Figyelt kérdés

#kismama #instan magneb6 #árthatok a babának #nagy szemű bogyók
2015. ápr. 1. 07:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Magnézium esetében a Magnerotot ajánlom, (olyan mint az algopyrin, nem nagy) az jóval több magnéziumot tartalmaz. Az orvosom szerint ez a magne b6 kész vicc, kb semmire nem jó.
2015. ápr. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szerinted azt szétrághatom?Sajnos pszihésen nem tudok egyben lenyelni nagyobb gyógyszereket!Abból mennyit szedsz?
2015. ápr. 1. 07:30
 3/10 anonim ***** válasza:
Magnesolv granulatum! Vizbe feloldod es ihato is...:)
2015. ápr. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
En magnezium pezsgotablettat iszom napi 2-ot! Semmi mast! Orvosom szerint ez is jo igy!
2015. ápr. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Magnesolv granulátum? Na abból elég napi egy ráadásul. Itt van par masik:

[link]


Mondjuk itt latszik hany tabi kéne a magnerotbol Naponta... Vagy 10...

2015. ápr. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A magnerot 500mg-os magnézium!Elolvastam a betegtájékoztatót és szét kell rágni!!Pont nekem való!!
2015. ápr. 1. 10:57
 7/10 anonim ***** válasza:

"A magnerot 500mg-os magnézium!"


NEM! A magnerot 500 mg magnézium-orotát, ami ~32 mg elemi magnéziumot jelent!

2015. ápr. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Tényleg azt írja, hogy szét lehet rágni. :) Hát én beszedtem párat (haskeményedésre, lábgörcsre csak ez használt) de mindig úgy szedtem mint minden gyógyszert. Nem tudom milyen íze lehet. Magne b6-ot meg pezsgőtablettát is próbáltam, hát ugyanúgy szenvedtem, amíg a doki fel nem világosított. Ha nincs panaszod, csak pótlásra kell akkor lehet megfelel bármilyen.
2015. ápr. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igazad van!!Megnéztem a magnéziumos tàblázatot!!A magnesolt nem bírom inni!Pedig már örültem,h találtam egy szétrágható tabit!Na mindegy maradok akkor magneb6-nál,de szerinted(szerintetek)baj?
2015. ápr. 1. 12:51
 10/10 A kérdező kommentje:
Ha szétrágom a magneb6-ot?Elfelejtettem befejezni a mondatot!
2015. ápr. 1. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!