Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok, reménykedhetek?

Mit gondoltok, reménykedhetek?

Figyelt kérdés

2 napja késik, tegnap reggel csináltam egy tesztet, nagyon extra-halvány 2. csík lett rajta, de tényleg alig látszik. Tüneteim semmi extra, mellfeszülés, hashúzódás, és ami furcsa, hogy nagyon szomjas vagyok 2 napja, tegnap megittam vagy 5 liter vizet, pedig máskor örülök ha megiszok kettőt. Tudom, ez nem igazán terhességi tünet, de azért furcsa.

Tesztelni legközelebb csak pénteken akarok, ha addig nem jön meg.

Szerintetek reménykedhetek? Vagy nemvárt utáni napon már ki kellett volna mutassa egyértelműen? (habár, lehet, hogy a rengeteg víz miatt amit megittam nem volt annyira koncentrált a vizelet, éjjel is kimentem pisilni vagy 3szor)


2015. ápr. 1. 10:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is nagyon sokat ittam a nemvárt napja előtt! Pedig sajnos én sem iszom eleget általában. A 14 vagy 15dpon teszteltem pozitívat. Nekem elsőre sem lett halvány de másnapra még erősebb lett.

Drukkolok! :)

2015. ápr. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem őrült halvány volt a nemvárt után egy nappal mindkét terhességemnél. Az első kislány 3 éves, a második augusztusban érkezik, 18 hetes vagyok. HAJRÁ! :)
2015. ápr. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2015. ápr. 1. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!