Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kisbabát szeretnék nagyon....

Kisbabát szeretnék nagyon. Reménykedhetek? Azt hiszem most már lehetne rá esély de nem tudom eldönteni, ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
A párommal nem próbálkoztunk még rendesen, vagy csak petting volt, vagy óvszerrel védekeztünk. 2 napja azonban minden gondolkodás nélkül bennem ment el, amit nem bántunk meg, de közben úgy érzem nagyon bele éltem magam és attól tartok hogy a hónap végén megjön a mensim holott már elképesztően bele éltem magam. Azt mondja a párom hogy nem teljesen bennem ment el, mert az elején mintha már jött volna neki és csak később ment belém. De ő is és én is úgy gondolom hogy került sperma a hüvelyembe csak nem az összes vagy nem olyan sok. Így is lehetséges a teherbe esés? Olyan sokaknak nem jön össze évekig, de valakinek meg egy egy éjszakás kalandból becsúszik egy baba. Mit gondoltok, reménykedhetek? Köszönöm előre is!
2013. nov. 14. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha babát szeretnétek, akkor miért védekeztek? Ennek semmi értelme így, mert feleslegesen beleéled magad olyan dolgokba, amik nincsenek is. Ha rágörcsölsz tüneteket produkálhatsz ok nélkül. Lehetsz éppen majd terhes is kevés spermától is, ha megtermékenyül a petesejt.
2013. nov. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de itt az volt a kérdés hogy kevés spermától is teherbe tudok-e esni vagy így is van-e rá esély hogy nem ment belém az összes. Köszönöm!
2013. nov. 14. 18:10
 3/5 anonim ***** válasza:
igen, a kevés sperma is sperma. természetesen teherbe tudsz esni.
2013. nov. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés komoly? Vagy vicc?
2013. nov. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ez vicc szerintem.Aki ennyire nulla bioszból,az tuti csak valami 16éves lehet,vagy viccel...Nem sok eséllyel jön össze elsőre a baba,azért az ritka eset...Meg hát nem is mindenki illik össze a párjával.És ezt tapasztalatból tudom,mert nekem 1 évig nem jött össze exemmel,mostani párommal meg 1x voltunk együtt így és baba is lett belőle.
2013. nov. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!