Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik terhesvitamint ajánlaná...

Melyik terhesvitamint ajánlanátok? Többi lent.

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam ,hogy mindig újat próbálok ki az összetétel és az arányok végett.Eddig Elevit + ,Dr Ceizel-es volt.Gravidát nem szeretnék mert olvastam egy cikket miszerint van egy olyan összetétele ,ami egyébként máshol már be van tiltva ,rákerestem az összetevőkre és kis utánajárással kiderítettem ,hogy tényleg.Ja és lehetőség szerint kisebb szemű ,de mindegy eddig is leküzdöttem őket.:) III. trimeszterben járok.Köszi a válaszokat!
2015. ápr. 2. 00:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Femibiont szedtem első terhességem alatt is és most is :)
2015. ápr. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hipp Natal finom gyümölcsös és inni kell. Én végig olyat ittam még a szoptatás elején is pár 6 hónapig. Csak ajánlani tudom.
2015. ápr. 2. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
Nekem a dokim ajánlotta a LadeeVit-et, szerintem is az a legjobb összetételű vitamin. Nem nagy szemű, én minimum 2étkezés után szoktam beszedni mert éhgyomorra hányingerem volt tőle, de így semmi panaszom nincs. :)
2015. ápr. 2. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A Hipp Natalt én is csak ajánlani tudom én is azt szedem lévén nehezen küzdök meg a nagyobb bogyókkal. Napi 20 ml kell inni belőle.
2015. ápr. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
Ladeevit! Minden benne van!:)
2015. ápr. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Femibion
2015. ápr. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
A 3. trimeszterben már majdnem mindegy.
2015. ápr. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én is a LadeeVit-et szedtem, mert sok helyen olvastam, hogy a Gravidától, illetve az Elevittől többen rosszul voltak. Csak nálam időközben kiderült, hogy nem szedhetek jódot, ezért a Supradyn multivitamint javasolta az endokrinológus.
2015. ápr. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én 1 hónapig szedtem az Elevitet, utána végig a Femibiont.
2015. ápr. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget ,sikerült vàlasztani:)
2015. ápr. 2. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!