Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor lehet az ovulációm?

Mikor lehet az ovulációm?

Figyelt kérdés
Hétfő óta csinálom az ovulációs teszteket, delutan es reggelenkent. Egyre erősebb lett naponta viszont csak ma reggelre (14.nap következő menszesz elött) lett pozitiv (digitalis clearblue ahol egy mosolygos fejecsket lattam) Mivel en eleg sokat pisilek es iszok igy nekem muszaj volt a reggeli pisikkel is tesztelnem mert a tajekoztaton is rajta van hogy minimum 4oras pisi kell es keves folyadkot inni illetve lehet reggel is tesztelni. A kerdesem pedig az lenne, hogy ha tegnap delutan mar majdnem olyan erős volt mit a kontroll csik csak ugye sokat pisiltem es igy lehetett volna akar az is de akkor lehet hogy a ma reggeli lh-m az a tegnapi maradeka lehetett csak ugye a higabb pisi miatt nem lett pozitiv?(amugy most is csinaltam lh-t de az negativ ezert gondolom hogy a ma reggeli pozitiv lehetett esetleg a tegnapi termelődes)?Szoval szerintetek az en helyzetemben mikor lehetett a pozitiv nap? ma vagy tegnap?es vajon ha tegnap volt a pozitiv nap akkor ma delutan azert negativ mert ma volt az ovu? köszönöm nektek a valaszokat (előre is)

2015. ápr. 3. 16:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Mivel csak utána van ovu, sztem ma este van vagy holnap reggel legkésőbb. Esti hajrá nem késő.
2015. ápr. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szerdan keső este voltunk együtt es tegnap este.. akkor meg ha ma összbujunk szerinted az eselyt növeljük vele?a spermak minősége nem csökken? ja es a hőm ma 36,1 (36,4 ről esett le) a hő leesése pontosan mit jelez? hogy aznap van ovulacio vagy hogy majd lesz.. vagy az első emelkedett napon? bocsi a hülye kérdésekért de meg nem tejesen vagyok ezekkel tisztaban. Köszi a válaszodat
2015. ápr. 3. 17:28
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha leesett a hod akkor megérett egy petesejt. He elkezd emelkedni szépen az bizonyitja hogy rendben lezajlott az ovu.

Ha van kedvetek lehet nyugodtan de szerintem a tegnapi spermák lesznek a befutók. Nekik is kell idő amig celba ernek. Nyilvan minden aktus növeli az esélyt.

2015. ápr. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ha lehet valasztani, akkor ma mar szerintem nem probalkozunk.. nem akarok annyira ragörcsölni meg "muszaj"-bol csinalni.. a szerdai es a tegnapi is szuper volt es nem muszajbol csinaltuk hanem mert volt kedvünk igazan .. ma valahogy inkabb faradt vagyok es nincs kedve :D :) ha meg nem jönne össze a pici akkor majd legközelebb.. :) köszönöm szepen a valaszaidat! :)
2015. ápr. 3. 17:59
 5/9 anonim ***** válasza:
Sok sikert! :)
2015. ápr. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szia! Ma reggel 36,4 volt a hőm vagyis tegnaphoz kepest 0,3 tized fokot emelkedett, es delelott fajt a hasam neha egyik oldalt neha a masik neha meg a mehemben ereztem luktetest. Szerinted akkor ma mar volt ovu?
2015. ápr. 4. 19:06
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, általában hajnalban szokott lenni úgy olvastam. :) ha megy fel a hőd az azt jelenti rendben lezajlott az ovu.
2015. ápr. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszodat! :) remelem a szerda este es a csutortok este meg belefert a hajnali ovuba :)) jelentkezem majd az 'eredmennyel' :)
2015. ápr. 4. 19:19
 9/9 A kérdező kommentje:
Szia! Gobdoltam szolok hogy pozitivat teszteltem ma!!! :)) [link]
2015. ápr. 16. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!