Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek vajon?

Terhes lehetek vajon?

Figyelt kérdés

Előre leszögezném, eléggé félek tőle,hogy terhes maradtam. Habár nagyon gáz lenne. :(


A szitu a következő. Felrakattam a mirena hormonális spirált. Ezt ugye menstruacio alatt teszik fel. okes,ez meg is történt. Doki azt mondta,hogy azonnal véd. 4 nappal a felhelyezes után voltunk együtt,de mivel elég paranoias vagyok,akkor is megszakítottuk a kozosulest,szóval még elvezes előtt kivette.

viszont az történt,hogy az orgazmus miatti mehosszehuzodasok miatt ennek a spiralnak a vége kicsusszant. Másnap azonnal mentem orvoshoz,hogy csináljon valamit. Helyére is tette,mondta hogy egy centi volt kint belőle,de visszanyomta. Kérdeztem hogy így is védett e, azt mondta,igen mert a hormontároló része még bőven a mehemben volt.


Ebben én meg is nyugodtam, azóta volt jó erős menzim is. Viszont egy két hete terhességi tünetekkel kinlodom. Rosszul vagyok,be vannak durranva a melleim,van pocim.


Ugye nem lehetek terhes?



2015. ápr. 4. 07:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Vegyél egy tesztet! Innen sajna nem tudjuk neked megmondani. Mikor volt az ut menszid, mikor kell megjönnie? Csak azért kérdem mert kb. egy hetes késésnél csináld meg a tesztet, mert hamarább nem biztos hogy mutatni fogja! Majd írd meg hogy mi van!
2015. ápr. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A mirena is hormonkészítmény és a tüneteid lehetnek attól is. A terhesség nem valószínü, de azért tesztelj.
2015. ápr. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valaki itt folyamatosan reklámozza ezt a spirált. A tegnapi kérdés jobban volt megszerkesztve ebből a szempontból. Holnapra valami jobbat találj ki.
2015. ápr. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem találtam ki, miért tenném?


Azt még elfelejtettem hozzátenni, hogy azóta már meg is volt egyszer, ráadásul jó erősen, hosszan.

2015. ápr. 4. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!