Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aztszerezném kérdezni hogy...

Aztszerezném kérdezni hogy lehetek-e terhes ha a teszt negativot mutat? Mert igazság szetint nem tudom hogy bennem ment-e el megvettem a tesztet de negatív lett. Ez volt kb 2 hete S most 3 napja barna folyásom van. Van össze függés lehetek terhes?

Figyelt kérdés

2015. márc. 31. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Mikor voltatok együtt?

Ha késik 1 hete, elvileg már ki kellene mutatnia a tesztnek. De gondolom nem szex után rögtön teszteltél...

2015. márc. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
3 hete s a tesztet rá egy hétre csináltam mert Azt mondták már akkor is kimutatja!
2015. ápr. 1. 00:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Tesztelj újra.Akció után egy héttel még nem mutatja ki a teszt.
2015. ápr. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jah, egy héttel utána már kimutatja. De nem az aktus után egy héttel, hanem a menstruáció kimaradása után egy héttel.
2015. ápr. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Aktus után egy héttel NEM mutatja ki. Minimum 10 nap, de inkább 14 a legérzékenyebb tesztel is!
2015. ápr. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!