Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csajok! Az utolsó három...

Csajok! Az utolsó három ciklusom vacakolt.6 Napja kicsit elkezdtem vérezni abbahagyta. Ma mintha megjött vna, de nem olyan intenzív, mint máskor. MI van ilyenkor? Van a világon még vki, akinek volt hasonló problémája? KÖszi előre is!

Figyelt kérdés
2010. febr. 18. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem az első terhességemnél megvolt a mensim, igaz csak 4 napig és inkább barnázás volt ... fel sem tűnt semmi tünet ... ahogy elmúlt, úgy éreztem, hogy a fáj a mellem és éjjel lázasnak érzetem magam ... egyik reggel teszteltem, csak úgy, hisz mensi után?! Stb ... azonnal pozitív lett!!! Sajnos a babó elment .... ennek bő egy éve és még azóta nem sikerült teherbe esnem újra :-( Ha bizonytalan vagy, csinálj egy tesztet, ha baba van, kimutatja akkor is, ha megvan! És menj orvoshoz mihamarabb!!!! Írj majd, h mi volt!

2010. febr. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a választ!

Igazából, mi már 8 éve próbálkozunk, sikertelenül. 2 terhességem volt, de az egyik csak 7, a másik 9 hétig tartott. És az utolsó óta is közel 2 év telt el. Na, egyszóval kínlódunk. Sok mindent kipróbáltunk..., de ez lelkileg sem könnyű. Van olyan köztetek, akinek ilyen sok idő után simán lett, természetes úton babóca?

2010. febr. 20. 19:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem az első terhességemnél a magzat nem fejlődött megfelelően, ezért megszakították a terhességet 15 hetesen. 2 és fél év után sikerült teherbe esnem. Egy őszi napon gondoltam, hogy a következő nyáron csak a lovaglásnak fogok élni. Elmegyek mindenféle lovas túrára, táborba. És utánna ősszel orvosi segítséget kértem volna. Hát már karácsony körül valami gyanús volt, két ünnep között vettem egy tesztert, és hát pozitív lett. Lovas élmények helyett babás élményeim lettek. Viszont minden ultrahang előtt rettegtem, nehogy valami rossz hírt mondjanak. Es persze minden más vizsgálatnál is.
2010. febr. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!