Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy terhes vagyok?...

Lehetséges hogy terhes vagyok? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Március 16-án voltam életemben először nőgyógyásznál, fogamzásgátlót íratni. Megvizsgált az orvos, hüvelyi ultrahang, stb..

Most pedig, április 5-e van, még volna 2 hét a menstruációmig, de nagyon fájnak a melleim. Szoktak menstruáció előtt, de csak kb egy héttel. Amikor megvizsgált ugye az orvos, nem mondott semmit, hogy esetleg terhes lehetnék vagy valami. Azóta kb 2 hét telt el, lehetséges hogy ha netalántán terhes lennék ilyen hamar jelentkezne a mellfeszülés? Nyugtassatok meg, hogy nem. :( Még fiatal vagyok.

Csináltatnék egy tesztet, de az ugye csak a kimaradt mensi első napján mutatna biztosat...



2015. ápr. 5. 20:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Szeded a fogamzásgátlót és a hormonok miatt érzékeny a melled, nem vagy terhes.
2015. ápr. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Még nem szedem, mert elküldött vérvételre és még nincs eredmény, anélkül meg nem írja fel a gyógyszert. :)
2015. ápr. 5. 20:40
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja ok. De attól még ilyenkor nincs terhestunet :) nekem az első tunetem volt a menzesz elmaradása.
2015. ápr. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Húúú de jó. :) Köszönöm, most picit megnyugodtam!
2015. ápr. 5. 20:45
 5/9 anonim ***** válasza:
biztos, hogy nem vagy terhes, ha eddig normalisan vedekeztetek , es ha terhes lennel sem erezned a tuneteket 2 het utan.
2015. ápr. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó a hozzászólást!
2015. ápr. 5. 21:01
 7/9 anonim ***** válasza:
Én nekem a mellfájás jelzett először de inkább az h nehezek voltak stb...ez peteérés után pár nappal
2015. ápr. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha még két hét van a menstruációig, akkor most az ovulációt érzed.
2015. ápr. 6. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De eddig máskor miért nem éreztem sosem?
2015. ápr. 7. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!