Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetek terhes?

Szerintetek lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Az utolsó mensin március 17-én ért véget, április 4-én éjszaka kiszakadt a gumi,mennyi az esélye, hogy így terhes lettem? A ciklusaim átlagosan 29 naposak.

2015. ápr. 6. 18:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen, lehetsz.

Hogy mennyi az esélye? Vagy igen, vagy nem.:)

Ha pont jókor voltatok együtt jó időben, akkor lehetsz, miért ne lehetnél. Egy nő az egész ciklusa alatt bármikor lehet terhes, csak bizonyos időszakban kisebb az esélye. De bármikor lehet spontán peteérés, bármikor eltolódhat a peteérés, szóval bármi lehet.

2015. ápr. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

igazság szerint én örülnék is neki meg nem is.

nagyon szeretném már, de a szüleinknek muszáj lenne besegíteni mert egyelöre mi még tanulunk.

2015. ápr. 6. 18:47
 3/8 anonim ***** válasza:

Akkor ti még nagyon ne akarjatok gyereket! Ameddig ti magatok nem tudtok felnevelni egy gyereket, addig inkább komolyan védekezzetek normálisan, ha gáz van mégis, akkor meg mentsétek a menthetőt!

Miért nem mentél nőgyógyászati ügyeletre és írattál fel esemény utáni tablettát? Azért találták ki!

2015. ápr. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
mert nem igazán szedhetek hormontartalmú készítményeket
2015. ápr. 6. 19:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Eleg komoly az esely, pont peteeres kornyeke volt. Suli alatt meg ne tervezd, ha nincs munkatok. ennel anyagilag kicsit nagyobb falat, h beszerezz mindent egy gyerekhez!
2015. ápr. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
a naptáram és minden kalkulátor szerint peteérésem március 28-án volt
2015. ápr. 7. 21:40
 7/8 anonim válasza:
50%. Vagy terhes vagy, vagy nem.
2015. ápr. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

ma megjött, bár ez még semmit sem jelent szerintem,egy barátnőmnél is megjött még utána pedig terhes lett.

jövő héten tesztelek

2015. ápr. 11. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!