Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés után 4 nappal szurkál...

Peteérés után 4 nappal szurkáló érzés. Mitől?

Figyelt kérdés
04.07.-én volt ovulációm, ezt ovulációs fájdalom, tojásfehérjeszerű nyák és LH teszt is igazolja. Előtte két naponta, aznap és az első nega napon is együtt voltunk (fél éve próbálkozunk.) Ez az első hónapunk hogy ennyire figyeltünk a napokra és most először használtam ovu tesztet is. Ma, 4 napra az ovuláció óta ismételten ilyen hasszurka szerű érzésem van a petefészkem tájékán. Szerintetek ez mitől lehet?

2015. ápr. 7. 16:07
 1/4 A kérdező kommentje:
bocsi....04.03-án volt ovum, fenn elírtam :D
2015. ápr. 7. 16:12
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Teljesen így vagyok én is csak annyi különbséggel, hogy nekem 04.05-én volt ovum. (vagy előtt 1 nappal, nem tudom pontosan) Együtt is voltunk és bízunk a legjobbakban. Már második napja szurkál a petefészkem...enyhe kis szúrásokat érzés nagyon furcsa. Természetesen tudom, hogy ez baba szempontjából semmit nem jelenthet, mert hát még a beágyazódás is messze van (ha sikerült), de nagyon örülnénk neki.

2015. ápr. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mivel írtad, hogy nem tudod pontosan mikor volt ovud, szerintem amiket leírtál, szurkáló érzést, az pontosan az ovulációd volt. Nekem is jelentkezett, csak mivel nekem naptár szerint, teszt szerint, testem jelzése szerint is 03-án volt ovum, majd 07-én és ma 08-án is újra ilyen szurkálásokat érzek, így nem tudom mire véljem, mert ismereteim szerint egy ciklusba kétszer nincs ovu, legfeljebb spontán. Valakinek valami tipp?
2015. ápr. 8. 11:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Hat lehet esetleg hogy első alkalommal nem sikerült az ovuláció de volt egy másik domináns petesejt aminek sikerült kiszabadulnia. Én erre tudok gondolni
2019. ápr. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!