Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés után 7 nappal alhasi...

Peteérés után 7 nappal alhasi enyhe fájdalom (mindjárt megjön érzés), enyhén érezhető mellfeszülés, fejfájás, néha émelygés lehet terhesség jele?

Figyelt kérdés
6.-án, kedden voltam a nőgyógyászomnál. PCOS-os vagyok, 6 hónapja Metformint szedek, napi 2-t, van egy 8 éves lányom már. A hüvelyi uh bal oldali p.fészekben 2 cm-es érett petesejtet mutatott. Azt mondta a doki, akciózzunk a férjemmel. Aznap és másnap is voltunk együtt, és most már 2-3 napja érzem ezeket a tüneteket. Tesztet majd 20.-a körül/után akarok csak csinálni. Szertintetek, amit érzek, lehet a beágyazódás előjele/jele? Volt valakinek hasonló?

2014. máj. 13. 19:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
En peteeres utan 6.on vagyok. Hasszurka mensi szeru gorcs derekfajas. Nagyon es rengeteget pisilek..remenykedunk ez a multhonapban nem volt :) 2.probalkozos honapunk :) megy a drukk kedves kerdezo :))
2014. máj. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
én ma a 7.napon vagyok és ugyanazok a tüneteim mint az 1-nek :)
2014. máj. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
51%

nekem most peteérés után egy héttel volt mindjárt megjön érzésem, aztán rá egy hétre meg is jött.

Mikor terhes lettem nem volt ilyenem, csak puffadtam, semmi más tünet nem volt, meg a cicim feszült, de az szokott menstruáció előtt.

2014. máj. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hat kinek mi. Egyes voltam ;)
2014. máj. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát hasszurka is volt/van nekem is. Pisilni is sokat járok. A derekam is fáj most már 2-3 napja. Meg a hasam lent olyan, mintha fel lenne puffadva. Mióta (1 éve) abbahagytam a Jasminelle-t, nem szokott nem várt előtt a mellem fájni, most enyhén ugyan, de fáj. Meg a bal oldalon néha a méhem. Mindegy, ha most nem jön össze a baba, akkor legközelebb. :) Már az nagy szó, hogy működnek a petefészkeim. Mindenkinek drukkolok én is! És továbbra is váeom a válaszokat/tapasztalatokat.
2014. máj. 14. 09:05
 6/14 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a 10.napra jött az alhasi görcs, eléggé kellemetlen volt. Folyamatosan fel voltam puffadva. Én már akkor tudtam, hogy lesz itt valaki, mert előtte nem voltak menszis előjeleim sem. Ja és azóta állandóan aludnék. Nekem a mellfeszülés nemvárt napján kezdődött, ki is eresedtem. A hányinger hányással most szenvedünk a 6.hét óta.
2014. máj. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ma vagyok a 31.-ik napon, még mindig nem jött meg, teszteltem ma, negatív... A melleim fájnak (nem elviselhetetlenül) és néha bizseregnek, mint anno, mikor szoptattam, és megindult a tejem. Mindjárt megjön-érzésem van folyamatosan halványan, most már egyre többet járok pisilni. Ami fura, menzesz előtt mindig pattanásos leszek, de most nem. Este hamar elálmosodom, néha émelygek is. Dokim elutazott, nem tudok hozzá elmenni most. Arra gondoltam, szombat környékén megint tesztelek, bár most már végképp nem tudom, lehetek-e terhes, ha a teszt negatív. Csak fura, hogy 28-30 napra mindig megjön, és előtte már mindig barnázok is 1-2 napig, most meg semmi.. Szerintetek mi lehet? Volt már így valaki???
2014. máj. 21. 16:38
 8/14 anonim ***** válasza:
Milyen tesztet hasznàltál?
2014. máj. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
X-epil volt, amiben 2 db van. Továbbra sincs semmi... Eddig nem volt folyásom sem, ma van valamennyi. A hasam tegnap este óta olyan, mintha a méhem fel lenne pumpálva, mikor leülök, mintha felnyomódna egy lufi a hasamban. Anno a lányommal az elején volt ilyen tünetem. A melleim is feszülnek, olykor bizseregnek is, de továbbra sem elviselhetetlenül. Lehet, hogy csak sokat késik, bár Metformin szedése előtt az volt a baj, hogy gyakran jött meg, mióta szedem, rendszeres a menstruációm. Nem tudom, mi van???
2014. máj. 22. 22:09
 10/14 anonim válasza:
mi tortént veled azota kedves kérdezo???
2014. jún. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!