Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ikerterhesség? Doki szerit az...

Ikerterhesség? Doki szerit az egyik felszívódik

Figyelt kérdés
Sziiasztok. Ma voltam uh-n 2 petezsákot láttak , az egyikben élő embryo van aki szépen növekszik a másik 15 mm és üres. A doki azt mondta felszívódik vagy lesz benne valaki. De szóba jött az is hogy leválik, vérzéssel távozik és a másik babát "bántja" ne h leváljon az is azért kell pihennem. Nektek mi a véleményetek?
2015. ápr. 7. 18:52
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Ne is a dokinak higyj, hanem noname arcoknak egy fórumon.
2015. ápr. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Velem pontosan ez tortent,a 8.héttől nem fejlődött az egyik baba,és szép lassan felszívódott.
2015. ápr. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nalam is ez volt. Az egyik petezsak ures volt, es elkezdett levalni.

Sajnos a verzes kimosta a masik petezsakot is.


Azota ujra terhes lettem, es megmondom oszinten, az elso hetekben rettegtem, nehogy ikrek legyenek.

2015. ápr. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Es ez mennyi idosen volt utolso valaszolo? A masikban volt baba szivhangal? Ezt a petezsakot még nem lattuk multhet szerdan, mara mar 15 mm lett a masik baba is sokat nott 7 mm normal szivhangja van mondta a doki hogy ő jol van.
2015. ápr. 7. 19:50
 5/8 anonim ***** válasza:

Szinten ikerterhes voltam. Ket petezsak egyikben elo embrio masik ures.

A 13.hetig vegig kiserte a masikat,majd kinyodott a placenta peremere es felszivodott.egeszseges kisfiam szuletett.

2015. ápr. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem 3 petezsákom volt, az egyik szabálytalan volt. Arra azt mondta a doki, abból biztos nem lesz baba. A másik 2 fejlődött, de csak az egyikben indult meg a szh.

Hányadik héten voltak ezek a méretek?

2015. ápr. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet még benne baba.szorítok
2015. ápr. 8. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Multhet szerdan voltunk akkor egy petezsak volt szikholyaggal es pulzalassal ez volt 6+4 hetesen. Tegnap 7+3 hetesen lattak ujra a babat szivgangal clr 7 mm (hasi uh-n) aztan latta a dokim hogy van felette még egy petezsak. Ami 15 mm mondta hogy hetfon ujra uh es meglatjuk ott lesz e még lesz e benne valami. De elozoekben korhazban is voltam verzes miatt de ugye a baba nőtt es a petezsak is es mikor tegnap latta a doki a masik petezsakot azt mondta ez miatt volt a verzes. Vasarnap ota am nincs panaszom. Felek ne hogy baja legyen annak a babanak aki jol van . Nagyon rosszul vagyok am vele, veluk :) egesz napos emelyges még mindig tart az álomkor mellem is nagyon faj eg a gyomrom.. Egesz nap.. Szornyu. De nem baj mert mar volt 2 veteles es erre most egy evet vartunk. Az elozo kettovel nem jutottunk el a szivhangig. Nagyon remelem hogy aki novekszik es ver a kis szive annak nem lesz baja.
2015. ápr. 8. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!