Lehetek így terhes?

Figyelt kérdés
Szűz vagyok, és a pasim csak egy picit tette be, mert nem voltam elég tág, és fájt is, ezért mondtam, hogy álljon le. Volt rajta óvszer, de éreztem hogy csúszós, és nedves. Mondta, hogy fel van normálisan húzva. Két napra rá meg rosszul voltam, gyengének éreztem magam, és hánytam is jópárszor. Igaz, hogy előtte három órát utaztam is, és az utazásról általában rosszul szoltam lenni, de most három napog tartott ez a rosszullét. Az első napon hánytam csak, aztán hasmenés. Lehet ez terhesség, vagy csak hülyeségeket gondolok?

2015. ápr. 7. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Kizárt. Óvszer volt rajta. :)

A rosszullét nem attól van, két nappal az aktus utan amugy sem lehet meg terhestunet.

2015. ápr. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes, csak ideges. :) Majd elmúlik.
2015. ápr. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Istenkém, hány éves vagy?? Szerintem még várni kéne a szex-szel, ha ennyire nem vagy tisztában a dolgokkal, peidg én nem szoktam ilyet tanácsolni, én is 15 évesen kezdtem. De tudtam, hogy az óvszer csúszós, mert olyan anyaggal van bevonva, és azt is, hogy így lehetetlen teherbeesni azt meg pláne, hogy 2 nap után nincs tünet, még 2 hét után talán éppen hogy. De inkább 1 hónap.
2015. ápr. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a segítséget, megnyugodtam mostmár. Akkor tényleg csak az idegességtől lehetett minden.
2015. ápr. 8. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!