Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemvárt előtt 1 nappal negatív...

Nemvárt előtt 1 nappal negatív a teszt, akkor már tuti nincs baba?

Figyelt kérdés
14. napon volt ovu (ovutesz) 28 naposak a ciklusaim...
2015. ápr. 8. 09:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig a nemvart utan mutatta csak ki, ezert kell akkor hasznalni. A sajat idegesitesunkre lehet elotte is, csak attol meg a teszt nem mutatja ki elobb, hogy mi szeretnenk..
2015. ápr. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Tesztfüggő.

Csinálj több fajtát, az a tuti, mert volt, akinek csak 1 héttel az elmaradt mensi után mutatta ki, mégis baba volt.


Progeszteron pótlás csak akkor kell, ha pozitív lett a teszted?

Mindig alacsony a progid?

2015. ápr. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
64%

Kedves kérdező.

Fölösleges itt kérdezned,mert sokan azt sem tudják hogy mi az a progeszteronpótlás,mert nincs szükségük annyi kínlódásra,szenvedésre mint azoknak akiknek meg kell küzdeni a babáért.Nem is kell ezen csodálkozni,nem tudják miről beszélsz.Azt gondolom hogy ha negatív akkor most nem sikerült! De kitartás,meglesz az eredménye a kitartásodnak!És kívánok hogy ez minél előbb teljesüljön. :)

Egy sorstárs

2015. ápr. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Mi van veled azóta, kérdező?


Azt megmondja valaki, hogy hol lehet ilyen lelkiismeretes dokit találni, aki alacsony progira ezt mondja, hogy teszteljek és rögtön írja a gyógyszert, ha pozi a teszt?? Engem még ultrahangozni sem akarnak, csak elhajtanak, hogy próbálkozzunk, pedig már másfél éve próbálkozunk. Magán laborban csináltattam hormonsort és nekem is alacsony a progim, de a dokik nem is foglalkoznak vele. Már 3-nál jártam baba ügyben :(

2015. máj. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
És rendszeresen összekeverik a Magyarországon használatos két mértékegységet (nmol / liter és ng/ liter), pedig az egyik háromszorosa a másiknak és nagyon nem mindegy miben mérik!!! Ennyit a magyar nőgyógyászokról.
2015. máj. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!