Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még nem mutatna semmit a...

Még nem mutatna semmit a teszt ugye?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem,hogy én április 2-tól két naponta szúrtam Choragon 5000NE tüszőrepesztő injekciót. Az utolsót 7-én adtam be. Nem mutatna még semmit a teszt ha baba lenne ugye? Vagy a szuritól pozitív lenne? Március 26-án a dokim látott egy 9mm-es tüszőt, és 6,4mm-es nyálkahártyát. Március 27-től clostilbegytet szedtem 5 napig. Előre is köszönöm.

2015. ápr. 9. 11:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Mikorra nem várod? Egyébként még nem mutatná ki a babát. Ha tegyük fel másodikán volt tüszőrepedésed akkor csak egy hét telt el, most érne a méhedbe. De ettől csak később lehetett péd. Nem tartom kizártnak azt sem, hogy a szuri miatt pozitív lenne a teszted bár ebben nem vagyok benne.
2015. ápr. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az igazság az,hogy nem tudom mikor kellene megjönnie. Utoljára január 21-én volt meg. Az orvoshoz majd 21-én kell vissza mennem.
2015. ápr. 9. 12:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem legkorábban egy hét múlva mutatna valamit. Nem hőmérőzöl? Így azt sem tudjuk pontosan mikor repedhetett meg a tüsző. Lehet csak 10-12 nap múlva lenne pozitív a teszted. Szerintem ráérsz orvos előtti nap tesztelni, ha végképp kíváncsi vagy akkor is várjál vele legalább egy hetet.
2015. ápr. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!