Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 30. -án menzeszeltem,4. és 6...

30. -án menzeszeltem,4. és 6 napon illetve most középidőben voltam a párommal, szeretnénk babát. Vajon mikor lehetne tesztelni hogy összejött e? a gyomrom fura, olyan hánynger jellegűt érzek és sokat járok pisilni,

Figyelt kérdés
és améhem görcsöl mintha megakarna jönni a menzesz. Vajon kimutatja a tezst még vagy várjak még a nemvárt napjáig

2015. ápr. 10. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:

ha 30. jött meg akkor a középidő majd 3 nap múlva lesz... és már vannak tüneteid! :D olvass utána... tényleg, ha már babát akarsz, nem ártana feleveníteni hogy is van ez, mondjuk a beágyazódás meg a hcg és hasonló dolgok :D


ja és ha már teszt, olvasd el a tájékoztatót, már az adna neked pár infót ezzel kapcsolatban és nem itt égetnéd magad ;)

2015. ápr. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is 30.-án volt meg. A középidő mégcsak eztán jön...
2015. ápr. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mit mutatna ki a teszt, most komolyan? Ennyire nem vagy képben a saját testeddel? 30-án jött meg, akkor mondjuk 25-28 körül kell legközelebb megjönnie. Ha még majáliskor sem jött meg, akkor csinálj egy tesztet és ennyi. Ez azért nem atomfizika.
2015. ápr. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!