Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehet terhesség, vagy csak...

Ez lehet terhesség, vagy csak a Clostilbegyt miatt meghosszabbodott a ciklusom? Egyáltalán, van ilyen?

Figyelt kérdés

Első Clostis hónap, nagyjából 29 naposak a ciklusaim. Most a 30. napon vagyok, szóval az is megeshet, hogy nem is késik egyáltalán, és ma megjön (bár remélem, hogy nem). Ami viszont most más, mint eddig, az az, hogy nekem eddig mindig napra pontosan menzesz előtt egy héttel elkezdett feszülni a cicim, és amikor megjött, akkor múlt el a feszülés. Tegnapig fel sem tűnt, hogy ez ebben a hónapban elmaradt, csak akkor, amikor tegnap délután elkezdett feszülni. Tehát a 28. napon.

Tesztelni egyelőre nem merek, majd csak hétfőn szeretnék, ha addig nem jön meg.

Tapasztalt valaki hasonlót?


2015. ápr. 11. 07:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Nos egy pár nap késés hébe-hoba még egy szabályos ciklusba is belefér. Gyakran pont az elmaradt pms lehet gyanús szóval reményteli. Én sem voltam türelmetlen és feszült pedig nálam ez a pms, más nem is szokott lenni. De hát hétfőn a teszt majd megmondja ha addig nem jön meg. :)
2015. ápr. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ :)

Egyelőre még mindig semmi, remélem így is marad :)

2015. ápr. 11. 20:44
 3/3 VTE válasza:
Szia! Én is most szedtem el az első closty kúrát. Múlt szombaton (lassan egy hete) kellett volna megjönnie 28 napra, de nem jött. Így a héten csináltam három tesztet, de mind negatív lett :( de mensi még sehol. Szóval most fogalmam sincs, mi van. Vagy a teszt nem mutatta még ki (remélem) vagy a closty nagyon bekavart vmit. Vki tud ebben tanácsot adni?? Köszönöm!
2015. jún. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!