Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció után miért magas...

Menstruáció után miért magas a hőm? Mire utalhat? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy éve vezetem a hőmet a ciklus.hu-n, de az alaphőm mindig a 11 hónap alatt 36,2-36,4 között szokott lenni, majd PÉ után felmegy egészen 36,7-37,1-ig. De ebben a hónapban 36,7 az alaphőm, ez mire utalhat? Igaz még csak 3-4 napja múlt el a mensesem, de akkor is idegesít, mert a mensi első napjától, egészen a peteérésig mindig 36,2-36,4 között szokott ingadozni. Remélem nem azt jelzi, hogy ebben a hónapban lnem lesz peteérésem. :( Járt már valaki ebben a cipőben? köszönöm a válaszokat...
2010. febr. 20. 07:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is már 1 éve vezetem a hőmet, az ovu előtt 36,1-36,5 között szokott mozogni, 36,6 már ovu után szokott lenni, alaphő: 36,4-36,5 szokott lenni.


Ebben a hónapban pedig nézd, hogy alakultam:

[link]


Ovu a 20. napon volt, alaphő:36.65, a gép rosszul húzta be. Én is először azt hittem, hogy teljesen esélytelen a hónap, hogy ilyen magasan van a hőm már a 15. nap körül, de aztán csak lett ovu is, meg + ovu teszt is :)


Szerintem nem kell a hőnek mindig ugyanannyinak lenni, hiszen minden hónap más, belefér ennyi ingadozás, ettől még lehet peteérésed, ovud :)

2010. febr. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Sziasztok!


Hogy alakult a hőmérsékleted? volt peteérés? Nálam is ugyanez a helyzet, nem tudom, hogy mire számíthatok.

2014. aug. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!