Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Digitális Clear Blue tesztet...

Digitális Clear Blue tesztet érdemes csinálnom? (többi lent)

Figyelt kérdés
Rengetegg terhes tünetem van, fogamzásgátlót szedek, ma reggeli pisiből X-epil teszt negatív lett, de doki azt mnodta csináljak ma még egyet, és utána menjek hozzá. Érdemes venni ilyet vagy felesleges pénzkidobás?
2015. ápr. 13. 11:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Felesleges pénzkidobás. Ha baba van a dologban azt az x-epil kimutatja. Szóval inkább még egy x-epilt vegyél.
2015. ápr. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A kazettás negatívat mutatott, azért is fontos, mert fogamzásgátlót szedek és mellette van terhes tünetem. (Mellnagyobbodás, tejfolyás, ér a bimbómon, rengeteg testápoló szerű folyás)
2015. ápr. 13. 11:37
 3/9 anonim ***** válasza:
Felesleges megvenned. A leírt tüneteid mind-mind megvoltak nekem a fogamzásgátló mellett, de terhesen pl. egyik sem, pedig most már a másodikat várjuk. Nyilván - lehetnek ezek a várandósság jelei, de hamarabb tippelnék a foggátlóra.
2015. ápr. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is mindegy, persze vannak érzékenyebbek és kevésbé érzékenyek. Én a sima clearblue-t vettem, nekem az is kimutatta az 5. héten. Kérdés az is, hány hetes lehetsz... Kérdezd meg a patikust, melyik teszt a legérzékenyebb, ráadásul reggeli első vizeletből érdemes csinálni, mert annak a legmagasabb a hormontartalma, amit könnyebben kimutat a teszt, ezért ha most csinálnál, lehet, hogy akkor sem mutatja ki, ha tényleg terhes vagy és még nagyon korai a terhesség.
2015. ápr. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Másfél éve szedem, eddig sosem volt semmi ilyen. Pontosan jött meg első 2nap erősebb utána szépen fokozatosan Barnázásba ment át majd elmúlt. Utána semmilyen folyásom nem volt. De kellett új melltartó is mert nem fértem bele semelyikbe. :(
2015. ápr. 13. 12:11
 6/9 A kérdező kommentje:
Fogalmam nincs mikori baba lehet, ha van. De ááá félek nagyon, főleg, ha van hogy valami baja lesz a fogamzásgátlótól
2015. ápr. 13. 12:20
 7/9 anonim ***** válasza:
Attól ne félj, nem kerülhet forgalomba fogamzásgátló úgy, hogy potenciálisan károsan hathat a mellette megfoganó terhességre. Tehát nem teratogének, ugyanakkor áttételesen nyilván bekavarhat a terhességnek, hiszen a várandósság hormonális háttérét megborítja. A fogamzásgátlók mellékhatásai amúgy jellemzően 18-36 hónap szedés után realizálódnak.
2015. ápr. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az utolsó mondatod szerint akkor most jönnének ki a mellékhatásai?
2015. ápr. 13. 12:24
 9/9 anonim ***** válasza:
44%
Felteheted még ezt a kérdést nyolcszázszor, az a teszt akkor is negatív. Nyilván összeszedtél valami fertőzést, attól van "testápolószerű folyásod".
2015. ápr. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!