Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapja vásárolt digitális...

4 hónapja vásárolt digitális babamérleget érdemes eltenni öcsém majdan születendő gyeremekének?

Figyelt kérdés

10.000 ftért vettük, de lehet nálunk nem lesz harmadik. Alapban mindent elteszünk öcsémnek, aki most 26, de még fősulis, kilátásban nincs házasság-gyerek.

De ez igen nagy doboz, és gyorsan fejlődik a technika is, elgondolkodtam, hogy éredemes-e tartogatni, vagy inkább adjuk el.. (nem beszélve arról, hogy sajna az a pár ezer ft is jól jönne most..)

Te mit tennél?


2010. júl. 18. 19:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

én eladnám.

felesleges porfogó évekig a lakásban egy nagy doboz, ráadásul mi kaptunk a védőnőtől 1000 Ft/hó bérleti díjért egy digitálisat, 2 hónapra. persze mérleg lesz az 10 év múlva is, de azért nem olyan dolog, amit érdemes őrizgetni, mint pl. kiságy.

2010. júl. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én is eladnám!

Mi is használtan vettük ami van, lassan már nem használjuk, és mivel semmi baja az égvilágon, mi is megpróbáljuk majd eladni!

2010. júl. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!