Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek érdemes tesztelni...

Szerintetek érdemes tesztelni ciklus 25. napján? (sok sok tünetem van tényleg! )

Figyelt kérdés

A ciklusaim 27 naposak, rendszeresek. Pont ovu napján és utána 1 nappal voltunk együtt a párommal. Több mint 1 éve szeretnénk babát. Nagyon sokszor becsapott már a szervezetem, mert azt hittem baba lesz, de ez most tényleg más. Pont a napokban "történhet" a beágyazódás...néhány napig szúrkálást éreztem az alhasamban de elég erősen. Csípő-szúró érzét a méh környéken és a petefészeknél. Nem tudom megfogalmazni olyan kaparós szúró érzés volt. Ez elmúlt és helyette nagyon feszült ma egész reggel az alhasam. Mintha puffadt lenne. És 2 napja szédelgek. Soha nem szoktam szédülni semmitől, de most ez is van. Félek nagyon ha megint nem baba lesz, akkor valami bajom van...!!??

De én most nagyon úgy érzem, hogy baba van a dologban...nem akarom elkiabálni de fura érzésem van.

A hőm folyamatosan 36.7...

Szerintetek nemvárt előtt 2 nappal teszteljek?


2015. ápr. 14. 18:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én feleslegesnek tartom. 2-3 napon már nem múlik semmi.
2015. ápr. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha ugy erzed, hogy ettöl megnyugszol, es van is teszted, akkor szerintem tesztelj. Szerintem 10-11 nappal ovu utan mar talan egy halvanykat mutatna, ha tenyleg baba van. Merlegeld magadban, hogy mitöl lennel kevesbe ideges, ha most egy halvany teszt lenne, vagy teljesen negativ. Nekem ha van itthon teszt, es gyanus tüneteim vannak, mindig tesztelek, eddig sajna negativak voltak, es persze mindig abban remenykedtem, hogy biztos nem mutatja meg ki, aztan nem nagyon kellett varni, hogy kessen, mert megjött idöben, szoval en ugy vettem eszre, nem erdemes a nemvartnal hamarabb tesztelni, mert ha baba van, akkor ket nap mulva is ott van :)
2015. ápr. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2015. ápr. 14. 18:48
 4/14 anonim ***** válasza:
Majd irj,ha tesztelsz, kivancsi vagyok, es szurkolok!!!!
2015. ápr. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Rendben, megírom mindenképp! És nagyon köszönöm! :) :)
2015. ápr. 14. 19:27
 6/14 anonim ***** válasza:
3%
Tesztelj,de hulyeseg,semmi tuneted nem lehet meg ekkor :-)
2015. ápr. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Reggeli elsőből talán már érdemes.De szerintem legalább a nem várt napját várd meg.
2015. ápr. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen felesleges, csak azt éred el vele, hogy lesz egy negatív teszted, ami esetleg egy héttel később lehetne pozitív. Felesleges stressz. Mellesleg tüneteid még nem lehetnek, majd a 7-8. hét után.
2015. ápr. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

De lehet tünete.Ahogy a pé-t,úgy a beágyazódást is lehet érezni.Már aki.Én éreztem mindíg.

Persze a tüneteket be is lehet beszélni.

2015. ápr. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Na teszteltél?
2015. ápr. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!