Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek érdemes tesztelni...

Szerintetek érdemes tesztelni ciklus 25. napján? (sok sok tünetem van tényleg! )

Figyelt kérdés

A ciklusaim 27 naposak, rendszeresek. Pont ovu napján és utána 1 nappal voltunk együtt a párommal. Több mint 1 éve szeretnénk babát. Nagyon sokszor becsapott már a szervezetem, mert azt hittem baba lesz, de ez most tényleg más. Pont a napokban "történhet" a beágyazódás...néhány napig szúrkálást éreztem az alhasamban de elég erősen. Csípő-szúró érzét a méh környéken és a petefészeknél. Nem tudom megfogalmazni olyan kaparós szúró érzés volt. Ez elmúlt és helyette nagyon feszült ma egész reggel az alhasam. Mintha puffadt lenne. És 2 napja szédelgek. Soha nem szoktam szédülni semmitől, de most ez is van. Félek nagyon ha megint nem baba lesz, akkor valami bajom van...!!??

De én most nagyon úgy érzem, hogy baba van a dologban...nem akarom elkiabálni de fura érzésem van.

A hőm folyamatosan 36.7...

Szerintetek nemvárt előtt 2 nappal teszteljek?


2015. ápr. 14. 18:41
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Igen de negatív lett.

Már tényleg megvárom a nemvárt napját és utána tesztelek persze ha addig nem jön meg. Tudom, hogy nem szabad elsietni így ahogy én tettem de egyszerűen az ember elcsábul, hogy teszteljen. Most direkt nem veszek tesztet...kibírom.

2015. ápr. 15. 18:24
 12/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Tegnap kellett volna megjönnie, de nem jött.

Igazából már nincsenek tüneteim, a mellfeszülés is alábbhagyott. Már nincsenek szúrkálások, teljesen elmúlt. A hőm szerencsére fent van (37C), és egész nap tudnék aludni. Nem veszem ezt jelnek mert annál nagyobb a csalódás. Tesztet direkt nem vettem, mert tuti megcsináltam volna az összeset. Ha nem jön meg, akkor hétfőn délután tesztelek egyet mindenképp. Gondolom egy érzékenyebb teszt már kimutatja ha baba van 4 nap késésnél.

2015. ápr. 18. 15:14
 13/14 anonim ***** válasza:
Drukkolok nagyon! De ne delutan tesztelj, hanem reggeli elsö pisiböl, mert a delutani nem biztos, hogy mutatni fogja, akkor se, ha mar kesik. Legbiztosabb a reggeli elsö :) Oooorias drukk!!!!!
2015. ápr. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy drukkoltatok, de sajnos nem kell holnap tesztet vennem mert megjött.

Igazából volt már ennél nagyobb csalódás, amikor majdnem belebetegedtem mikor nem sikerült a baba újra és újra. 2 éve próbálkozunk és nem akar sikerülni. Majd legközelebb talán...

Akik terveznek babát azoknak sok sok sikert!

2015. ápr. 19. 22:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!