Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemvart mensi elott 1 nappal...

Nemvart mensi elott 1 nappal vagyok, es most este pici barnas valadek volt a papiron pisiles utan. Ez lehet a jele annak, h befejezodott a beagyazodas?

Figyelt kérdés
Vagy kezdjek aggodni.. :/ kicsit felek, sok rosszat lehet olvasni. Amugy 12.dpon mar pozitivat teszteltem,es azota erosodik. Ma delutan a 25os teszt erosebb lett mint a tobbi reggeli.
2015. ápr. 14. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem kell aggódni.De miért kell nem várt előtt tesztelni?

Még akármi is lehet.Meg is jöhet.

2015. ápr. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azert mer. 6 honaja volt egy missed.ab-om es azota tokre folborult a ciklusom hol 31 hol 33 hol meg 36 napra jott meg szoval a mostani egy atlagszamitas volt....
2015. ápr. 15. 07:49
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor lehet hogy progeszteron pótlás kell neked,főleg ha volt missed ab-od.Nekem is így volt,a biztonság kedvéért hormont kellett szedni.

Lehet hogy ezért elmennék dokihoz,uh-n semmit nem fog még látni,nem azért hanem hogy megelőzd az esetleges missed ab- ot megint.

Előző voltam.

2015. ápr. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!