Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Batárcserje kapszula szedése...

Batárcserje kapszula szedése mellett teherbe szabad esni? Valahol azt olvastam, hogy ha ezt szedem tilos teherbe esni.

Figyelt kérdés

Lehet jó nagy h.lyeség amit kérdezek, de egy kicsit megijedtem. Már több mint egy hónapja reggel este beveszek egy-egy szem kapszulát. A napokban kezdtem el szedni a második dobozt.

Menstruáció előtt 4-5 nappal már barnázok, ezért próbálom ki.

Ma vagyok a ciklusom 17. napján.

Nagyon szeretnénk már babát, ezért ha tényleg nem ajánlatos szedni a barátcserje kapszulát, akkor inkább abbahagyom.


2015. ápr. 15. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:
A barátcserje pont azért van,hogy segít teherne esni :)!Viszont ha pozi a teszted azonnal abba kell hagyni mert terhesen nem szabad szedni !
2015. ápr. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia kedves kérdező!!

Én is szedem a barátcserje kapszulát pont azért szedem h teherbe essek és megelőzzem a vetélést ugyhogy, szedheted nyugodtan kárt nm csinál csak segit!!

Te nem hizol a kapszulától kedves kérdező???

2015. ápr. 16. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem hízok tőle, bár én örülnék neki. :)

Köszönöm a válaszokat!

2015. ápr. 16. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!