Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Eshetek így teherbe? Ti estetek?

Eshetek így teherbe? Ti estetek?

Figyelt kérdés
Szedek fogamzàsgàtlót. 21 napig szedem aztàn tartok 7 nap szünetet. Ahogy letelik a 21 nap megszokott jönni rögtön màsnap. 3-4 napig megvan aztàn ennyi. Ahogy elmúlik szeretkezünk a baràtommal, néha még menstru. alatt is a tusolóba..szóval minden hónapba van 4 nap kb amit úgy szexelünk végig, hogy szünetet tartok. Esett valaki így teherbe?
2015. ápr. 16. 07:16
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Teherbe eshetsz îgy, ha nem védekeztek óvszerrel. Nem véletlen, hogy az elfelejtett gyógyszert is 12 órán belül pótolni kell, különben nem véd. A szünet alatt nem vagy védett.
2015. ápr. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

Az elsö hülyeséget ír!!!!

Olvasd el a gyógyszer papírját, abban világosan benne van, hogy a 7 napos szünetben IS VÉDETT vagy.

2015. ápr. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
A védettség a 7 napos szünet alatt is van. Tehát nem leszel így terhes.
2015. ápr. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
42%
ha terhes lettél akkor sem a gyógyszermentes napok miatt. és nem te leszel az első aki terhes lesz a tabletta mellet.
2015. ápr. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

Az első minek ír, ha teljesen ostoba?


A szünetben is véd a gyógyszer.

2015. ápr. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Valóban véd a gyógyszer a 7 napos szünet alatt is. Ha teherbe esel tabletta mellett, az nem a szünet miatt lesz, hanem mert nagyon kevés esély mindig van rendszeres fogamzásgátló szedése mellett is.
2015. ápr. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Első vagyok. Nekem az orvos mondta, hogy óvszert használjunk a 7 napos szünetben, mert nem minden esetben véd. De tényleg én vagyok az ostoba...
2015. ápr. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%

"De tényleg én vagyok az ostoba..."


EBBEN egyetértek veled, meg abban is, hogy az orvosod is az

2015. ápr. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!