Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha az ovulációs teszten a...

Ha az ovulációs teszten a kontrollcsik picivel sötétebb csak mint a pozitiv rész, akkor az azt jelenti, hogy 24-36 órán belül ovulálni fogok?

Figyelt kérdés
Köszönöm a segitséget. Most csinálok először ilyet :)

2015. ápr. 17. 10:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Ugyan olyannak vagy erosebbnek kell lennie ha nem az akkor meg nem pozi. Van keped rola?
2015. ápr. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]


ha minden igaz, akkor ezen látszik :) de szerintem kicsit sötétedett :)

2015. ápr. 17. 10:48
 3/10 A kérdező kommentje:

[link]



bocs, ez lesz a jó

2015. ápr. 17. 10:49
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez pozi teszt.Azt jelenti hogy a kövi 24 órán belül lesz tüszőrepi.Este feltétlen kapd el a párod!
2015. ápr. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :D sokat segítettek :) ha szabad még kérdeznem :) Az az igazság, hogy tegnap is együtt voltunk párommal.. nem lesz baj, ha ma nem hagyjuk ki ezt a napot? Nem akarok rágörcsölni :) inkább örülni szeretnék már :D meglepett az ovuteszt.... holnap utánra vártam.. de valami isteni jell arra vezetett, hogy csináljak ma egyet :) esetleg ma hagyjuk ki és holnap próbálkozzunK? vagy ilyenkor a mai nap az ideális?:) csinálok délután is egy tesztet.. biztos, ami biztos :)
2015. ápr. 17. 12:04
 6/10 anonim ***** válasza:

Előző vagyok,én aznap voltam együtt a párommal mikor pozi volt az ovu teszt,meg másnap is.Azonnal bejött!

Ovu tesztet egyszer kell csinálni egy nap mindíg azonos időben,leginkább du.,és nem ajánlott inni előtte hogy minél koncentráltabb legyen a vizelet.

Sok sikert!

2015. ápr. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
koszonom szepen a valaszod😊remelem nekunk is ossze jon vegre😊tegnap egyutt voltunk..nem csak azert mert babat szeretnenk..es nem is az van a fejembe.. hanem szeretem a parom..jo vele😊ma reggel nem az elso vizeketbol csinaltam meg egyet, ahol mar sokkal halvanyabb a pozi resz😊nem birtam kivarni a delutant dr tegnap is delelott csinaltam kb ilyen idoben. 😊
2015. ápr. 18. 10:51
 8/10 anonim ***** válasza:

Előző vagyok,megy a drukk!

Majd várom a hcg teszt erdményt

2015. ápr. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szia! Megírod, mi lett veletek? :)
2015. jún. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát sajnos nem lett belőle baba :S Sőt azóta se nagyon akar jönni..de türelmesen várom :)))) Most mind ha más lenne ez az egész..... a naptár 7. re írta a pé-t akkor együtt voltunk a párommal. 13-án olyan érzésem volt mintha meg akarna jönni a bajom.. nagyon fájt is..görcsöltem..de ezen kívül semmi mást nem érzek.. csak apró érzést....érésem a méhemet..de gondolom ez nem jelent sokat xD az baj lehet, hogy fájdogál egy kicsit?? Annyira össze zavar ez az egész-.-
2015. szept. 17. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!