Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha fáj minkát petefészkem és...

Ha fáj minkát petefészkem és ma pozitív ovutesztet csináltam, akkor nem problémás ha tegnap is együtt voltunk a párommal, meg ma is együtt leszünk?

Figyelt kérdés
Vagy haggyunk ki egy napot? Mikor van legnagyobb esélyünk a babára? Lassan 1 éve próbálkozunk. :S most próbáltam ki először az ovu tesztet
2015. ápr. 17. 11:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha ma lett pozi az ovu teszted az azt jelenti hogy tüszőrepi a következő 24 órán belül lesz.Szerintem erősítsetek rá ma este,az lesz a tuti!

Nekem így bejött,első ovu tesztes hónapban.

2015. ápr. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Legyetek együtt, amikor jólesik! Ennyi a titok, nem több!

A többi már csak olyan dolog, hogy minél jobban kattog rajta az agyad, annál kevésbé fog összejönni!

Őszintén megmondom, hogy annak idején soha nem néztem, hogy mikor "kéne" együtt lennünk a férjemmel, mikor babát terveztünk, akkor voltunk együtt, mikor megkívántuk egymást. 7 hónap után fogant meg a kisfiunk.:)

2015. ápr. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!