Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez most negatív...

Szerintetek ez most negatív vagy pozitív?

Figyelt kérdés

Kezdek megörülni, két egyforma tesztet csináltatam 3nap eltéréssel, ez a második, valami mintha lenne ott, párom is látja élőben isközelitetek az ablakra akkor látszik. Szerintetek?????


[link]

[link]


2015. ápr. 19. 20:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem ez csak Száradasi csíknak tűnik :-(
2015. ápr. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Innen nezve total negativ. Ami ott van az szaradasi csik, szurke es vastag, nem rozsaszin. Persze eloben lehet mas..
2015. ápr. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Teljesen nem tuom és tanácstalan vagyok, mikor ment végig rajta a pisi elöjött majd csak a másik látszott, de az idő letelte elött ennyire vissza jött. Volt negatív tesztem már, de azon nem látszott semmi ilyen, még úgy se, hogy 2 hét múlva dobtam ki.
2015. ápr. 19. 20:54
 4/10 anonim ***** válasza:
Negativ.
2015. ápr. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Negatív.
2015. ápr. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
nekem ilyen volt az első pozitív tesztem. Most a kiságyban pihen. Néhány nap múlva tesztelj újra
2015. ápr. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ott van a csík csak vastagabb sokkal.így negatív.ez típushiba
2015. ápr. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én nem tudom eldönteni, hogy mi, ezért is regisztráltam gyorsan ide és kérdeztem meg, hátha ti tudtok, van ott valami mint amit ti is írtok, de nem tudom mi. Pár nap múlva csinálok másik tesztet.
2015. ápr. 20. 06:24
 9/10 anonim ***** válasza:

Negatív. Sokkal vastagabb a vonal, mint a kontroll.

Nekem már nem egy ilyen volt sajnos az egy év alatt :(

2015. ápr. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Jön majd a babuci, ha akar, csak fura mert ilyen tesztem még sosem volt.
2015. ápr. 20. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!