Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van esély arra, hogy nem fals...

Van esély arra, hogy nem fals pozitív a terhességi tesztem?

Figyelt kérdés

PCOS-em van, a ciklusom 49. napját taposom, és minden nap csinálok ovulációs tesztet, majdnem minden reggel mérem a hőmet. Eddig semmi jele ovulációnak, amit eddig minden alkalommal mutattak az ovu tesztek, a hőm megugrása és a mellfájdalom is. Most semmi tünetem nincs, negatív ovu tesztek, hőm is csak 36.5 környékén folyamatosan, nem volt kiugrás.

Ma nem tudom, miért, de délután az ovu teszt mellett elvégeztem egy terhességi tesztet is, ami kb. 5 perc elteltével pozitívvá vált. Az ovu teszten semmi szinte.

Nem reménykedem túlzottan. De volt esetleg valaki, aki a fenti tünetek nélkül terhes volt mégis? Vagy álpozitív?

One Step Egens teszt.


Kép:


[link]


Köszi!



2015. ápr. 19. 19:14
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
56%
szerintem pozitívnak tűnik,de reggel ismételd meg -) drukkolok :) 32hkm
2015. ápr. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
65%
Ez pozitív ! Gratulálok !!
2015. ápr. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
69%

Szioka! Nos, vagy egy csodabogar vagy, es tenyleg ott a baba, vagy most lesz megis peteeresed. 2 ismerösöm beszamolt mar arrol, hogy ovu környeken pozi lett a hcg teszt is, es az se elsö pisiböl volt. Szoval ha babat szeretnetek, legyetek ma együtt :) Bar ez tenyleg fura, mert ovu eseten akkor az lh-nak is erösebbnek kellene lenni. Vagy ha baba van, akkor meg plane erös az lh. Na, ez par nap mulva kiderül, talan a görbe mutatja majd, ha most lesz ovud.


Nagyon drukkolok, irj majd, mi lett, mert a te eseted tenyleg különleges! :)

2015. ápr. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok! :) Szeretném elhinni, de a tünetek hiánya miatt szerintem még ovum se volt, emiatt vagyok tanácstalan. :(
2015. ápr. 19. 19:35
 5/28 anonim ***** válasza:
69%
Egyebkent en is hasznaltam one step ovu tesztet, es összehasonlitottam a dragabb facelle teszttel, es az a tapasztalatom, hogy a one step sokkal halvanyabb volt, amikor a facelle mar majdnem pozi volt. ugyhogy lehet, hogy megis most lesz ovud, csak a one step teszt nem mutatja..
2015. ápr. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
69%

[link]


ez volt az összehasonlitas

2015. ápr. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
69%
2015. ápr. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
69%
2015. ápr. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
69%
Az utolsonal a facelle mar pozi, a one step meg nem igazan. Masnapra mar csak facelle tesztem volt, azt megcsinaltam, es sokkal halvanyabb lett delutan. ugyhogy ez szamit pozinak.
2015. ápr. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a képeket. Hát, olyanom volt ebben a ciklusban, aminél a facelle neked már pozitív volt! Most aztán nem tudom, mert sem hő emelkedés, sem mellfájdalom nincs. Reggel csinálok majd ismét, de félek, hogy csak hibás volt a tesztem. :(
2015. ápr. 19. 19:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!