Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy terhes...

Lehetséges, hogy terhes vagyok? Március 30. -án jött meg és április 12 éjjelén voltunk együtt a férjemmel. Korai volna még tesztet csinálnom? Többi lent.

Figyelt kérdés
Vannak enyhe tüneteim,aminek elvileg még nem kellene ilyen korán lennie.Volt enyhe tűszúrás szerű fájdalom az alhasamban,és néha feszülést is éreztem azon a tájon.Eléggé vizesedik a lábam is ,és ma reggel a kávét csak félig tudtam meginni és a reggelim se bírtam megenni,mert émelygés kapott el.Sokat kell pisilnem is,és viszket a mellem.Már van egy kislányom,szóval már szültem ,de az első terhességemnél nem voltak ilyen korán tünetek.Mondjuk hallottam róla,hogy minden terhesség más.
2015. ápr. 20. 11:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Túl korai még a tünetekhez és a teszthez is. Várj még vele.
2015. ápr. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Várok,mást úgy sem tudok tenni,csak nem szeretnék álterhes lenni,mint egy barátnőm volt.Szörnyen megviselte őt az az állapot,teljesen kiborult tőle.
2015. ápr. 20. 11:15
 3/12 anonim ***** válasza:
12-en voltatok egyutt, ovud lehet meg nem is volt ekkor. Kb 16-17en lehetett kb. De ha sikeres is volt 12en 8 nap alatt meg angyon jo esellyel is csak beagyazodhatott, igy a hcg meg nem is termelodik, foelg tuneteket produkalva. Tula korainak mondanam. Viszont lattam mar csodakat. Szerinte, a tesztelessel varjal meg boven. Ha megcsinalod is ketsegek kozott leszel ha negativ, ami tuti az lenne.
2015. ápr. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Az ovulációm akkor kezdődött.Éreztem aznap reggel,féloldali alhasi fájdalmat ,és váladék is jött elég sok,ahogy szokott lenni.Nagyon szeretnék gyereket,és a kislányom is már nagyon nyúz egy kistesóért.
2015. ápr. 20. 11:29
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is pont így vagyok mint te :) Pont 30án jött meg és pont 12.én éreztem a peteérést. Mi előtte is és utána is együtt voltunk nagoyn sokat. Nekem a melleim akarnak leesni a helyéről és megnőttek. De nem ábrándozok én várok legalább 30-ig és akkor tesztelek majd mert rossz látni az egy csíkos tesztet. Kitartást neked!
2015. ápr. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges, hogy terhes vagy, de azt még nem tudhatod. Szerintem a tünetek is koraiak. Tesztet - ha nem bírsz magaddal - leghamarabb 1-2 nappal nem várt előtt csinálhatsz (van akinek olyan hamar már kimutatja), bár én várnék a kimaradt mensiig.


Nekem is 30-a a ciklus első napja. Mi nem pont 12-én, de előtte és utána kétnaponta együtt voltunk a párommal. Nekem semmi különösebb tünetem nincs az eddig megszokottaknál.


Hamarosan megtudod, hogy van-e baba. :) Tudom, hogy nehéz kivárni a nem vártat, de mást úgysem tudunk tenni. :) Drukkolok!

2015. ápr. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
én is pont igy vagyok, de mi 8-9.-én voltunk együtt a párommal és én is kiváncsi vagyok megjön e vagy sem, remélem baba lesz, kissé másképp érzem magam, már 3 gyerkőcöm van hasonlók a tünetek, és kiváncsiságból teszteltem de még semmit nem mutatott sajnos....várnunk kell türelemmel :)
2015. ápr. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ma enyhe fejfájás,és alhasi fájdalom reggel.Gyakrabban kell pisilnem is,de várok még.
2015. ápr. 23. 12:53
 9/12 anonim ***** válasza:
én egy hete igy vagyok , meg émelygés, meg ájulás érzés de a teszt még nem egyértelmű, azóta van új fejlemény?
2015. ápr. 24. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem lesz még baba.Ma megjött. :-(
2015. ápr. 26. 20:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!