Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek sikerült úgy a baba h...

Kinek sikerült úgy a baba h ovulációs teszt negatív napján volt együtt párjával? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nekem 16-án volt erős 2 csíkos a teszt..17-én este voltunk együtt. 1.Lehetett így esély babára?

2.Mennyi idő alatt jut fel a sperma?

3. Hány nap múlva tesztelhetek 10es erősségű one step teszttel?

Köszönöm szépen a véleményeket, tapasztalatokat :)



2015. ápr. 20. 12:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha 16.-án volt erős pozi a teszted az azt jelenti hogy a következő 24 órán belül,volt a tüszőrepi,innentől,kezdve kb.12 óra míg a petesejt megtermékenyíthető.

Ha másnap voltatok együtt,az sztem jó.Mondjuk aznap lehet még jobb lett volna.

A spermiumok 3-4 napig is életben maradnak a hüvelyben.Nem jutnak fel azonnal,pár óra kell.

Meg kell várni a nem várt napját és akkor tesztelni reggeli elsőből,hamarabb felesleges,

2015. ápr. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2015. ápr. 20. 21:20
 3/19 anonim ***** válasza:
Szívesen!
2015. ápr. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csütörtökön volt pozitív, pénteken már negatív és péntek éjjel (11-kor) voltunk együtt.

Sokan azt lehurrogtak, hogy lekéstük miért nem előző nap voltunk együtt...


13 hetes terhes vagyok.

2015. ápr. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Gratulálok :)

Én is ugyan így vagyok most péntek késő este voltunk együtt, remélem sikerül.

Meg azon lepődtem meg hogy tegnap (hétfő) délután megint full pozitív volt a ovulációs teszt. :O

Ez mit jelent? Újabb tüszőrepedés?

2015. ápr. 21. 08:06
 6/19 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy mégsem volt tüszőrepedésed pénteken, csak próbálkozott a szervezeted,és most megint lesz. Szerintem ma is legyetek együtt.
2015. ápr. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Hát ma nem tudunk munkája végett általában csak hétvégén. :S


De a spermák 4-5 napig is el élnek ugye?

Akkor egy kis esély van rá (ha mégsem pénteken volt tüszőrepedés)


Vagy az is lehet h 2x volt.. Hiszen az ikrek is így születnek.

Hát majd kiderül :/

2015. ápr. 21. 08:35
 8/19 anonim ***** válasza:
Szia! :) mi a menstruació előtt egy héttel /pontosan április 8án voltunk együtt a férjemmel/ tehát akkor már elvileg nem volt peteérésem és ma már pozitív lett a tesztem :) :) szóval ilyen is van :)
2015. ápr. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Utolsó: tehát 15-re nem vártad és 8-án voltatok csak együtt? Előtte egyáltalán nem?
2015. ápr. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Előtte nem voltunk együtt mert 8án döntöttük el hogy akkor most csinálunk egy bèbit... és sikerült :)
2015. ápr. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!