Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tünetek lennének? (többi lent)

Tünetek lennének? (többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mensi előt vagyok 3 nappal, és fura dolgok történnek velem. Fáj az alhasam, hőemelkedésem van, nem dagadtak meg és fájnak a mellim mint mensi előtt szoktak, ma evés után erős hányinger gyötört, nagyon imádom az energiaitalt, egy nap megiszok 3-4-et is. 2 napja egy kortyot sem ittam, és nem is kivánom. Helyette kávét fogyaztok sok tejjel és cukorral, amit világ életemben gyűlöltem. Egy kezemen megtudom számolni mennyi kávét ittam eddig. Csináltam pár terhességi tesztet, eddig mind negativ. Tudom kikellene várni a mensi napját, de már régen vágyom a babára, és kicsit türelmetlen vagyok. E vitamint és C vitamint szedek. Ha valaki tudna segiteni abban, h ezek terhességi tünetek lehetne-e vagy csak valami más, az kérem segitesn. Minden tapasztalatra szükségem van, első baba lenne.

2015. ápr. 20. 16:30
 1/1 anonim ***** válasza:
ehhez csak annyit fűznék hozzá, hogy az energia italozást fejezd be.... ha terhes vagy, ha nem.
2015. ápr. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!