Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha terhes lennék ugyan az a...

Ha terhes lennék ugyan az a tünetek lennének menstruációm elött, mint eredetileg?

Figyelt kérdés
4 nap kellene megjönni e és már érzem a szokásos zsibadást meg amiket szoktam a mestruáció elötti napokon?
2010. máj. 25. 08:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Elvileg nem, mert a tested nem készül "arra", ami ilyenkor jönni szokott. Miért nem veszel egy tesztet?
2010. máj. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

5 hónapos terhes vagyok, mégis minden dátum előtt, amikor amúgy meg kellene jönnie, érzek mensi-szerű fájdalmat! A test emlékszik arra, hogy mi is volt a terhesség előtt.

Amikor kiderült, hogy babát várok, el sem akartam hinni, épp azért mert úgy fájt a pocakom, mint menstruáció előtt...

2010. máj. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Félidőig én is ugyanígy voltam, mint az előttem szóló.
2010. máj. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam hatalmas döbbenet volt a két csík láttán, mert biztos voltam benne, hogy meg fog jönni, mert nagyon éreztem. Aztán 3 nap késés után mindenféle reménytől mentesen teszteltem. +lett. Azóta minden hónapban mikor meg kellene jönnie ugyanúgy érzem a mensis jeleket és rohangálok a wc-re megnézni. 6hós km.
2010. máj. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!